SSK, BAĞ-KUR, Emekli Sandığı Hiç Fark Etmez, 2 Gün İçinde Hesaba Geri Ödemesiz 2.300 TL Yatacak

SSK, BAĞ-KUR, Emekli Sandığı Hiç Fark Etmez, 2 Gün İçinde Hesaba Geri Ödemesiz 2.300 TL Yatacak
YAYIN TARİHİ: 7.01.2022 20:50:00

Tüm emekli maaşlarına yapılan zam sonrasında vatandaşlar biraz olsun nefes almış durumda. Fakat nakit para ihtiyacı hiç bitmiyor. Nakit paraya ihtiyacınız varsa bu şansı kaçırmayın. Başvuru yapanların hesabına 2 gün içinde 2.300 TL para yatıyor.

Tüm emekli vatandaşlarımız için güzel bir haber geldi. Herkesin bildiği gibi geçtiğimiz hafta emekli vatandaşlarımıza tarihi bir zam yapılmıştı. Bu bağlamda emekliler için bankaların kampanyaları ve sürprizleri bitmek bilmiyor. SSK, bağ-kur ve Emekli Sandığı fark etmeden başvuru yapan tüm emekli vatandaşların hesaplarına 2.300 TL ek para yatıyor. Bankalar bağlamında son açıklamalar resmi web siteleri üzerinden yapıldı. Emekli vatandaşların yüzü son yapılan zamlarla beraber oldukça güldü. Bu anlamda güzel gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Türkiye'nin en önemli ve en büyük katılım bankalarından biri olan Kuveyt Türk promosyon dönemine damping ile girmiş durumda. 2022 Ocak ayının gelmesiyle birlikte Kuveyt Türk Katılım Bankası da resmi web sitesinden promosyon ödemelerini güncellemiş durumda. Yapmanız gereken ise oldukça kolay. Emekli maaşını taşıyan ve 3 yıl kalma sürdü veren emeklilere ilk maaşlarını almalarının sonrasında 2.300 ödeme yapılacak. Kuveyt Türk emekli promosyon başvurusu için tüm detaylar ve merak edilenler haberimizin devamında...


EMEKLİYE 2.300 TL KARŞILIKSIZ GERİ ÖDEMESİ PARA


SGK-SSK ve Bağkur'lu emekli vatandaşlarımız için müjde üstüne müjde gelmeye devam ediyor. Bu anlamda Kuveyt Türk tarafından çok önemli bir kampanya 2022 yılı içinde yani bu ay ortaya çıkıyor. Kuveyt Türk resmi internet sitesinden az evvel açıklanan duyuru sonrasında emeklilere 2.300 TL ek ödeme yapılacak.  Bu parayı almak için ise bazı şartlar oldukça önem taşıyor. Kuveyt Türk bankasına emekli maaşını taşıyan vatandaşlar ilk maaşlarını çektikten sonra emekli maaşını hesaplarında görecek. Bu anlamda zaten emekli olanlar maaşlarını almayı beklemeksizin promosyon ödemelerini anında alacaklar. 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER