Wesley Sneijder: Yolanthe'nin Hiç Suçu Yok
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Wesley Sneijder: Yolanthe’nin Hiç Suçu Yok

SPOR

25 Haziran 2020 Perşembe 13:29:19

Son Güncelleme: 25/06/2020 13:30:11

Wesley Sneijder: Yolanthe’nin Hiç Suçu Yok

Galatasaray’ın eski başarılı oyuncusu Wesley Seniejder, özel hayatı ile ilgili çarpıcı itiraflar bulundu. Her cümlesinde pişmanlık hezeyanları gözlenen Sneijder yaptığı hatalarının farkında olduğunu söyledi. Sneijder, eşini kötü arkadaşlar yüzünden aldattığını itiraf etti. İşte Sneijder’in itirafları..

Galatasaray’ın eski başarılı oyuncusu Wesley Seniejder, özel hayatı ile ilgili çarpıcı itiraflar bulundu. Her cümlesinde pişmanlık hezeyanları gözlenen Sneijder yaptığı hatalarının farkında olduğunu söyledi. Sneijder, eşini kötü arkadaşlar yüzünden aldattığını itiraf etti. İşte Sneijder’in itirafları..

Taraftarın sevilen ismi başarılı oyuncu Wesley Sneijder özel hayatı ile açıklamalarda bulundu. Yolanthe’yi aldattığını pişmanlıklar içinde açıklayan Sneijder’dan önemli itiraflar! İşte Wesley Sneijder’in açıklamalarından önemli başlıklar..

Wesley Sneijder özellikle eşi Yolanthe Cabau ayrılığından sonra aldığı kilolar ve derbeder hali ile kameralara yansımıştı. Şimdilerde ise hataları ile röportajlar veren Sneijder Yolanthe’yi aldatmasını hayatının hatası olarak gördüğünü açıkladı.

“KRALİYET AİLESİ GİBİ YAŞIYORDUM”

“Kraliyet ailesinin bir üyesi gibi yaşıyordum. Real Madrid fubolcusuysan ilgi görürsün. Fakat, sahada da yeterince iyiydim.”

“Madrid’de gece hayatına kendimi fazla kaptırdım. Gençtim ve başarının, ilginin, şöhretin tadını çıkarıyordum. Daha sonraları her şey kötü gitmeye başladı. Uyuşturucu yoktu ama alkol vardı.”

“ÇOK YALNIZDIM”

“Yalnızdım. Etrafımda bu kadar çok arkadaşım varken neden yalnızdım? Votkanın en iyi arkadaşım olduğunu fark edememiştim. Fiziksel olarak bunun etkilerini görmedim. Bir sonraki gün uyanıyor ve her şeye yeniden başlıyordum. Oynamaya devam ediyordum ama artık o kadar iyi değildim ve daha az motiveydim. Davranışlarım, Real Madrid gibi bir kulübün oyuncusuna yakışmıyordu.”

“Sahada futbol zekamı kullanarak oynamaya başlamıştım. Fiziksel olarak etkileri artmaya başladıktan sonra sadece tekniğimle oynadım. Kimsenin bunu fark etmeyeceğini düşünmüştüm.”

“SEVGİLİSİNDEN AYRILDIĞINI ÖĞRENDİM”

“Bir gün, evimin karşısında bulunan bir kahve dükkanında oturuyordum. Birden etrafa gazeteciler doluştu. Etrafa, ‘Nerede o?’ şeklinde soruyorlardı. Neden bahsettiklerini anlamıyordum bile. Kimi arıyorlar acaba diye düşündüm. Fotoğrafçı Leo Vogelzang’ı gördüm. Konu Yolanthe Cabau’ymuş. Ondan hoşlandığımı söyledim.”

“Yolanthe’nin birkaç hafta önce sevgilisinden ayrıldığını öğrendim ve Leo’ya, ‘Bana Yolanthe’nin telefon numarasını bulsana.’ dedim. İşte her şey böyle başladı.”

“Yolanthe, düzgün bir ilişki istiyordu. Huzuru arıyordu. Konuşmanın anlamsız bir şekilde devam ettiğini düşünüyordum. Beni merak edip etmediğini öğrenmeyi deniyordum. İlk başlarda benden etkilenmiyor gibiydi. Sonrasında günde 2 saat konuşmaya başladık ve Yolanthe ile geçirdiğim zamanlar beni aşka sürüklemeye başladı.”

“KÖTÜ ARKADAŞLAR YÜZÜNDEN ALDATTIM ONU”

“Sonra her şey kötü gitmeye başladı. Çünkü, nedeni bendim. Sürekli partiler, sonu gelmez partiler. Yolanthe’nin olmadığı partiler, arkadaşlarla… Kötü arkadaşlarla! Kadınlar ve içkiler. Her şey kontrolümden çıkmıştı. Bedenim oradaydı ama kalbim Yolanthe’nin yanındaydı.”

“Ardı arkası gelmez yalanlardan sonra Yolanthe’ye karşı dürüst oldum. Her şeyi itiraf ettim. Hiçbir şeyi atlamadım. Yolanthe’nin hiçbir hatası yok. Hata nerede? Şöhret, ego, para, güç ve şehvet… Ve evet, acı hepsinin ardından çok güçlü bir şekilde beni buldu.”

“GUTİ GİBİ BİRİ ETRAFINIZDAYSA..”

“Yaptığın her şey bir gün karşına çıkar. Sokaklarda gezmek, binlerce euro para harcamak veya tüm bunlarla başa çıkma şeklin. Yeterince direndim diyemiyorum. Özellikle, genelde etrafımda Guti gibi biri varken.”

“Ben çok büyük bir hayatı keşfetmiştim. Uzun süre boyunca bu şekilde bir yaşam devam edemedi. Bu nedenle Ramona Streekstra’dan ayrıldım.”

“Ajax ile iyi zamanlar geçiriyordum. Harika bir kamp dönemindeydik. Sezona başlamayı iple çekiyordum. Sonra gazeteleri okudum. Real Madrid, benim için 24 milyon euro önermiş. Ajax 30 istiyormuş. O dönemler için çok büyük paralardı. Ajax beni bırakmıyordu. Real de vazgeçmiyordu. Ben de büyük hayal kırıklığına uğradım. Rüyalarıma giren forma kaçıp gidiyordu.”

“Sonra Real Madrid’in sportif direktörü Predrag Mijatovic, Hollanda’ya geldi. Ajax’tan önce benimle anlaşmayı istemişler. Elindeki çantadan kağıtlar çıkardı. O anı hala dün gibi hatırlıyorum. Bir anda kağıdı bana doğru çevirdi. Orada net 3 milyon euro maaş yazıyordu. 5 yıllık sözleşme. Ajax’ta 1 milyon kazanıyordum. Mijatovic, ‘Buraya pazarlık yapmaya gelmedim.” dedi. “Ya bunu kabul edersin ya da bu masadan kalkarım.’ diye devam etti. Menajerim Soren ile birlikte, aynı anda ‘Kabul ediyoruz.’ dedik.”

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı