Trabzonspor Onursal Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Koronavirüse İnanmadı Fatih Terim'den Belge İstedi!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Trabzonspor Onursal Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Koronavirüse İnanmadı Fatih Terim’den Belge İstedi!

SPOR

26 Mart 2020 Perşembe 20:12:14

Son Güncelleme: 26/03/2020 20:21:35

Trabzonspor Onursal Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Koronavirüse İnanmadı Fatih Terim’den Belge İstedi!

Son dakika! Trabzonspor Onursal Başkanı ve Spordan Sorumlu Eski Devlet Bakanlığı Mehmet Ali Yılmaz, Galatasaray Spor Kulübü teknik direktörü Fatih Terim’in koronavirüse yakalandığı sözlerine inanmayarak Fatih Terim’den belge istedi. 

Son dakika! Trabzonspor Onursal Başkanı ve Spordan Sorumlu Eski Devlet Bakanı Mehmet Ali Yılmaz, Galatasaray Spor Kulübü teknik direktörü Fatih Terim’in koronavirüse yakalandığı sözlerine inanmayarak Fatih Terim’den belge istedi.

Trabzonspor ve Galatasaray karşı karşıya gelecek gibi duruyor. Trabzonspor Onursal Başkanı Mehmet Ali Yılmaz’dan çok konuşulacak söylem geldi. Onursal Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Galatasaray Spor Kulübü teknik direktörü Fatih Terim’in koronavirüse yakalandığı açıklamasına inanmadığını söyledi.

Onursal Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Galatasaray Spor Kulübü ve Türkiye’nin başarılı teknik patronu Fatih Terim’in koronavirüse yakalandığına inanmadığını söyledi ve Fatih Terim’den belge istediğini duyurdu.

VİRÜSÜ KOVALIYORUM YAKALARSAM ANASINI AĞLATACAĞIM

Trabzonspor Onursal Başkanı Mehmet Ali Yılmaz çok ilginç bir röportaja imza attı. Mehmet Ali Yılmaz koronavirüs için “Evdeyim. Virüsü kovalıyorum. Yakalarsam anasını ağlatacağım.” dedi.

ORTADA BİR BELGE YOK VİRÜS NERDEN BULAŞMIŞ

Koronavirüsün aşısının da olmadığına inanmadığını belirten Mehmet  Yılmaz, “Galatasaray, TFF’yi eleştiriyor. Fatih Terim’e virüs nereden bulaşmış? Abdurrahim Albayrak’a nereden bulaşmış? Ortada bir belge yok. Raporları bir okusak… Oradan kaptı, buradan kaptı denilmesi ilginç. Daha virüsü tanıyan yok ki! Domuz gribi ve kuş gribini biliyoruz. Koronavirüsün ilacı, aşısı yok deniyor. Bana bu da çok inandırıcı gelmiyor. Biraz şüpheci yaklaşıyorum olaylara” diye konuştu.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı