Novak Djokovic Özürler Diledi Sosyal Medya Arda Turan Olsaydı Tweetleri Attı
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Novak Djokovic Özürler Diledi Sosyal Medya Arda Turan Olsaydı Tweetleri Attı

SPOR

7 Eylül 2020 Pazartesi 12:10:15

Son Güncelleme: 07/09/2020 12:14:53

Novak Djokovic Özürler Diledi Sosyal Medya Arda Turan Olsaydı Tweetleri Attı

Sırp tenisçi Novak Djokovic, dün Amerika Açık 4. Tur maçında sinirlenerek topu rastgele atmış, top çizgi hakeminin boğazına gelmişti. Bunu üzerine Djokovic turnuvadan ihraç edilmişti. Djokovic sosyal medya hesabından uzun bir özür yazısı dileyerek tüm herkesten özür diledi. Novak’ın bu özrü üzerine sosyal medyada Arda Turan olsaydı versiyonları döndü.

Sırp tenisçi Novak Djokovic, dün Amerika Açık 4. Tur maçında sinirlenerek topu rastgele atmış, top çizgi hakeminin boğazına gelmişti. Bunu üzerine Djokovic turnuvadan ihraç edilmişti. Djokovic sosyal medya hesabından uzun bir özür yazısı dileyerek tüm herkesten özür diledi. Novak’ın bu özrü üzerine sosyal medyada Arda Turan olsaydı versiyonları döndü.  Ayrıca Türkiye’de bir kulüp başkanın hakemi silahım yanında olsaydı vururdum haberleri ile karşılaştırıldı.

Djokovic, dün Amerika Açık 4. Tur maçında topu sinirlenerek rastgele kenara attı. Top, yan hakemin boğazına geldi. Yan hakem kadın, acılar içerisinde kıvrandı. Bunun üzerine Djokovic’in turnuvadan diskalifiye edilmesine karar verildi.  Djokovic’in rakibi Pablo Carreno Busta çeyrek finale yükseldi.

Djokovic sosyal medya sitesi Instagram’dan uzun bir özür yazısı paylaştı. Djokovic, “Tüm herkesten çok özür diliyorum. Asla kasıtlı değildi ama çok yanlıştı. Çok boş hissediyorum kendimi” diyerek herkesten özürler diledi.

Djokovic, “Turnuvanın çizgi hakeminin durumunu sordum, tanrıya şükür kendini iyi hissediyor. Gerçekten böyle bir rahatsızlığa neden olduğum için çok üzgünüm. Hiç kasıtlı değildi. Çok yanlıştı. Mahremiyetine saygıdan dolayı adını açıklamayacağım” ifadelerini kullandı.

BİZDE OLSAYDI ÖZÜR DEĞİL TEHDİT EDERLERDİ

Novak Djokovic’in bu özrü tüm spor severler tarafından alkış aldı. Djokovic’in ağır bir ceza almasına karşın böle bir özür dilemesi, özellikle türk spor severleri düşündürdü. Sosyal medyada kullanıcılar “Arda Turan böyle bir olayda olsaydı, bu cezayı kimlerin verdiğini biliyorum. Kimse benim kadar adam değildir. Adamım ben. diye bağırdı” diyerek yazdı.

Ayrıca sosyal medya kullanıcıları, bizdeki kulüp başkanlarının gençlerin gözü önünde “Silahım yanımda olsaydı vururdum” demesini hatırlattı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı