Fenerbahçe Yöneticisi Komsuoğlu’dan Transfer Açıklaması
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Fenerbahçe Yöneticisi Komsuoğlu’dan Transfer Açıklaması

SPOR

31 Aralık 2020 Perşembe 18:13:14

Fenerbahçe Yöneticisi Komsuoğlu’dan Transfer Açıklaması

Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Sertaç Komsuoğlu, transfer çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Sertaç Komsuoğlu, transfer çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe Beko Basketbol Takımından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Sertaç Komsuoğlu, 81-59’luk LDLC Asvel galibiyetinin ardından Fenerbahçe Televizyonu’na açıklamalar yaptı.

Konuşmasına Herbalife Nutrition KBSL 14. hafta maçında konuk olduğu Galatasaray’ı 74-60 mağlup eden Fenerbahçe Öznur Kablo Kadın Basketbol Takımı ile ilgili değerlendirme ile başlayan Komsuoğlu, ardından Fenerbahçe Beko’da son durum ve transfer çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe Beko Basketbol Takımından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Sertaç Komsuoğlu, konuşmasında şunları söyledi: “Bugün Galatasaray-Fenerbahçe Öznur Kablo kadın basketbol maçındaydık. Çok güzel bir galibiyet aldık. Kadın Basketbol Takımımızı kutluyorum. Çok güzel mücadele ettiler ve yıla çok anlamlı bir galibiyetle veda ettiler. Fenerbahçe Öznur Kablo Kadın Basketbol Takımımız şu anda namağlup bir takım. İnşallah gelecek sene de aynı performansı sürdürecekler.

Fenerbahçe Beko’ya gelince, sizinle zaman zaman konuşuyoruz, hatta bazen taraftarlarımız ‘Galibiyetlerden sonra konuşuyorsun’ diye eleştiriler yapıyorlar. Tabii mağlubiyetlerden sonra konuşacak enerjimiz kalmıyor bazen. Çok güzel bir galibiyetle yıla veda ediyoruz. Fenerbahçe Beko olarak yılı takım oyunu oynadığımız farklı bir galibiyetle kapatıyoruz. İnşallah bundan 3 gün sonra da yeni yıla güze bir galibiyetle başlayacağımıza inanıyorum.

‘OCAK AYINI ÇOK GÜZEL TAMAMLAMAK İSTİYORUZ’

Ocak ayı Fenerbahçe Beko’nun EuroLeague macerası için, EuroLeague’deki performansı için çok önemli bir ay. 6 maçımız olacak. Bu 6 maçtan istediğimiz sonuçları alabilirsek o zaman çok daha iddialı konuşabileceğiz. İnşallah ocak ayını Fenerbahçe Beko olarak çok güzel bir şekilde tamamlayacağız.

‘TRANSFER HER ZAMAN OLABİLİR’

Fenerbahçe Beko için her zaman transfer olabilir. Marko son hızla takıma uyum sağlıyor. Alex de önümüzdeki maçlarda artık aramızda olacak. Kendisi normal performansını sergilemeye başladı. İnşallah önümüzdeki maçlarda Alex de aramıza katılacak. Bu doğrultuda 2021 yılı Fenerbahçe Beko açısından çok güzel bir yıl olacak.

‘TARAFTARIMIZDAN TRANSFER İÇİN ÇOK MESAJ ALIYORUZ’

Doğal olarak taraftarımız bazı bölgelere transferler istiyor, bu konuda mesajlar atıyor. Bu konuda gerek sosyal medya üzerinden, gerek bizlere ulaşarak yoğun talepleri oluyor. Fenerbahçe belli bir strateji dahilinde bu konuya yaklaşıyor. Her zaman her takımın transfer ihtiyacı var daha iddialı olmak için. Kadronun genişliği yarışlarda bu tarz iddialı takımlar için önemli. Her an bizim de kararlarımız olabilir ama taraftarlarımızdan özellikle ricam, bu takıma inanmaları. Önce çok iyi başladık sonra maalesef olmaması gereken yenilgiler aldık. Yani kazandığımız maçları verdik. Sonra takımın özgüveninde bir eksilme oldu fakat bu yaraları sardığımıza inanıyorum. Takım gitgide daha iyi oynuyor. Daha da iyi olacak. Bu ocak ayını istediğimiz sonuçlarla atlatırsak o zaman çok daha iddialı demeçler verebilirim, daha sık televizyona çıkabilirim.

‘TARAFTARLARIMIZI ÇOK ÖZLEDİK

Fenerbahçe Türkiye’nin en büyük spor kulübü. Türkiye’nin en büyük spor kulübü olmanın özelliğiyle her branşta çok iddialı, şampiyonluğa oynuyor. İnşallah yeni yılda taraftarlarımızı yarıştığımız her branşta mutlu edecek sonuçlar alırız. Onlar bunu fazlasıyla hak ediyorlar. Zaman zaman eleştiriyorlar bizi ama her yerde Fenerbahçe’yi destekliyorlar. İnanılmaz bir enerjileri var, inanılmaz motivasyonları var. Başta futbol olmak üzere tabii ben basketbola burada başladım ama futbol Fenerbahçe için olmazsa olmaz, başta futbol olmak üzere bütün branşlarda inşallah sezonu istediğimiz yerde tamamlayacağız. Ben de bu vesileyle bir kez daha tüm taraftarlarımızın yeni yılını kutluyorum. İnşallah gelecek yıl sağlıklı, tribünleri dolu güzel bir yıl geçiririz. Bu sadece taraftarlarımız için değil, ülkemiz için, dünya için de bir dilek. Artık taraftarlarımızı çok özledik. Burada veya diğer yarıştığımız alanların tribünlerinde onlarsız bu işin rengi yok, onlarsız bu işin anlamı yok. 2021 yılında en kısa sürede taraftarlarımıza kavuşacağımıza da inanıyorum.”

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı