Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu: Federasyon Plan Yapmış Olmalıydı!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu: Federasyon Plan Yapmış Olmalıydı!

SPOR

19 Mart 2020 Perşembe 17:35:43

Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu: Federasyon Plan Yapmış Olmalıydı!

Kritik zirve sonrası tüm liglerin iptal olduğu kararı çıktı. Futbolcuların TFF yi FIFPRO’ya şikayet ettiği açıklanmıştı.  Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu federasonları eleştirdi.

Kritik zirve sonrası tüm liglerin iptal olduğu kararı çıktı. Futbolcuların TFF yi FIFPRO’ya şikayet ettiği açıklanmıştı.  Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu fedorasyonları eleştirdi.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ankara’da TFF, TBF ve TVF Başkanları ile yaptığı kritik toplantıdan karar açıklandı. Türkiye’de tüm ligler ertelendi..

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu “4 Branşta liglerin tatil edilmesi bir karar fakat federasyonlar bu kararın ardından gelecek süreç için alternatifli planlama yapmış olmalı bu alternatifler nelerdir” açıklaması yaptı.

Bakan Kasapoğlu’nun federasyon başkanlarına sert konuştuğu öğrenildi. TFF’nin özellikle Fatih Terim’in yaptığı konuşma sonrası basın toplantısı düzenleyip ligleri iptal etmemesi inatlaşma olarak algılanmıştı. TFF bugün geri adım atmak zorunda kaldı.

Liglerin iptal olmama nedeni olarak bahis şirketlerinin baskı yaptığı iddia edilmişti.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı