Arda Turan ve eşi Aslıhan Doğan'dan İkinci Çocuk Müjdesi!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Arda Turan ve eşi Aslıhan Doğan’dan İkinci Çocuk Müjdesi!

SPOR

8 Şubat 2020 Cumartesi 14:11:58

Arda Turan ve eşi Aslıhan Doğan’dan İkinci Çocuk Müjdesi!

Barcelona’lı futbolcu Arda Turan ile eşi Aslıhan Doğan ikinci çocuk heyecanı yaşıyor! Ünlü çiftin 2. çocukları da dünyaya gelecek! Türkiye’den kullanıcılar da Arda Turan Aslıhan Doğan çiftinin ikinci bebeklerinin ismi ne olacak?

Barcelona’lı futbolcu Arda Turan ile eşi Aslıhan Doğan ikinci çocuk heyecanı yaşıyor! Ünlü çiftin 2. çocukları da dünyaya gelecek! Türkiye’den kullanıcılar da Arda Turan Aslıhan Doğan çiftinin ikinci bebeklerinin ismi ne olacak? Çiftin ikinci çocukları erkek mi kız mı olacak? Bu soruların yanıtını merak ediyor. Haberimizde sizler için hazırladık…

2018 yılında dünya evine giren ünlü futbolcu Arda Turan ile Aslıhan Doğan çiftinden ikinci bebek müjdesi geldi! Hamza Arda adında bir erkek evlatları olan ünlü çift, şimdilerde 2. çocuk heyecanını yaşıyorlar. Arda Turan ve Aslıhan Doğan çiftinin sevenleri ve tanıdıkları, ikinci bebeğin adını merak etmeye başladı. Arda Turan ve Aslıhan Doğan ikinci bebeklerine hangi ismi verecekler? İkinci Bebeğin adı ne olacak?

Aslıhan Doğan’dan 2. Sayfa’ya Açıklamalar

İkinci kez annelik duygusunu tadacak olan Aslıhan Doğan, Kanal D ekranlarının sevilen magazin programı 2. Sayfa’da açıklamalarda bulundu. Doğan, ikinci bebeklerinin 4 aylık olduğunu ve 5 ayın kaldığını açıkladı. İkinci bebeğin de erkek olduğunu açıklayan Aslıhan Doğan, Hamza Arda’nın abi olacağını ve ikinci bebeklerine Asil Aslan ismini vereceklerini duyurdu.

Arda Turan’ın oğluna Asil Aslan ismini koyması Galatasaray taraftarını da heyecanlandırdı. Arda Turan’ın ikinci oğluna Asil Aslan ismini vereceğini öğrenen Galatasaray taraftarları sosyal medyadan destek mesajları göndermeye başladı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı