Abdurrahim Albayrak'tan Eleştirilere Cevap: “Maçlardan Sonra Kaçmıyorum”
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Abdurrahim Albayrak’tan Eleştirilere Cevap: “Maçlardan Sonra Kaçmıyorum”

SPOR

27 Aralık 2020 Pazar 17:11:04

Son Güncelleme: 27/12/2020 17:12:06

Abdurrahim Albayrak’tan Eleştirilere Cevap: “Maçlardan Sonra Kaçmıyorum”

Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak kendisi hakkında yapılan eleştirilere “Maçlardan Sonra Kaçmıyorum” diyerek tepki gösterdi.

Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak kendisi hakkında yapılan eleştirilere “Maçlardan Sonra Kaçmıyorum” diyerek tepki gösterdi.

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Trabzonspor karşısında aldıkları 2-0’lık galibiyetin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Puan kaybettikleri maçlardan sonra kendisiyle ilgili ‘kaçtı’ yönünde yapılan eleştirileri haksız bulan Albayrak, “Bu tip polemiklere girmek istemiyorum. Benimle ilgili maçlardan sonra kaçtı diyorlar. Ben ömrümü, hayatımı Galatasaray’a verdim. Galatasaray puan kaybettiği zaman, yenildiği zaman benim sabahlara kadar neler çektiğimi yüce Allah bilir. Galatasaray taraftarından rica ediyorum ben kaçmıyorum. Maçtan sonra çok gergin oluyorum, çok sinirli oluyorum. Konuşma esnasında yapabileceğim bir hata hem camiamıza hem Galatasarayımıza zarar verir diye çıkmıyorum. Hatta Hatay galibiyetinden sonra da Göztepe galibiyetinden sonra da konuşma yapmadım. Kupa maçından sonra da konuşmadım. Lütfen rica ediyorum arkadaşlar görevimizi yapıyoruz, Galatasaray için gecemizi gündüzümüze katıyoruz. Ertesi gün nelerle karşılaşacağımızı bilmiyoruz. Tam Trabzon’a geleceğimiz anda Diagne’nin eşi Covid oldu ve biz buraya Diagne’den yoksun geldik. Babel hala geri dönemedi. Dün akşam geç saatlere kadar hocamla beraber çalıştık. Bugün geç saatlere kadar yine hocayla toplantılar yaptık. Futbolcularımız Covid oldu, geri dönüşleri zorlu oldu. Eleştirirken herkes elini vicdanına koysun. Çok iyi işler yapmaya çalışıyoruz yönetim olarak çok iyi işler yaptığımıza eminim.” ifadelerini kullandı.

‘BİZ DE İNSANIZ

Büyük bir özveriyle çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Abdurrahim Albayrak, “Taraftarlarımızın, camiamızın gönlü ferah olsun. Tüm dünyada futbol ekonomisi etkilendi. Bu kulüplerin yönetmenin, idare etmenin ne kadar olduğunu bir Allah bilir bir de bu işin içinde olanlar bilir. Beni eleştirebilirler; ama rica ediyorum hakaret olmasın. Eleştirenleri de eleştirmeyenleri de seviyorum. Beni eleştirenlere ‘beni neden eleştirdin’ demiyorum; ama biraz daha düşünerek etsinler. Biz de insanız. Annem hasta. Onu bırakıp deplasman maçına geliyorum. Bir deplasman, bir maç kaçırmadım. Gecemizi gündüzümüze verdik. Sadece ben değil futbolun içinde olan bütün aileler bu şekilde çalışıyorlar. Bu galibiyetin ve liderliğimizin tüm camiamıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

‘ÖZKAN SÜMER ÇOK DEĞERLİ BİR FUTBOL ADAMIYDI’

Trabzonspor’un efsane ismi Özkan Sümer’in vefatı için de başsağlığı dileklerini ileten Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, “Geçtiğimiz günlerde aramızdan ayrılan Özkan Sümer’i mezarının başında andık. Mekânı cennet olsun. Türk futbolunun başı sağ olsun. Değerlerini öldükten sonra anlıyoruz. Çok değerli bir futbol adamıydı. Galatasaray’a da Trabzonspor’a da büyük hizmetleri vardı.” şeklinde konuştu.

‘GÜZEL BİR OYUNLA GALİP’ GELDİK’

Trabzonspor karşısında iyi bir oyunla 3 puan aldıklarını da belirten Albayrak, “Erzurum’a gitmeden önce, lig Erzurum’da başlıyor demiştik. Bugün de Trabzon’da çok güzel bir oyunla beraber 2-0 galip gelmesini bildik. Şükürler olsun. Tüm futbolcu kardeşlerimin alnından öpüyor ve hepsini tebrik ediyorum. Teknik heyete teşekkür ediyorum. Muhteşem bir oyun şablonu çıkardılar. Camiamıza hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı