Sonunda resmen ilan etti gözde çift… Fahriye Evcen Burak Özçivit ayrıldı haberi dilden dile yayıldı!

Sonunda resmen ilan etti gözde çift… Fahriye Evcen Burak Özçivit ayrıldı haberi dilden dile yayıldı!
YAYIN TARİHİ: 16.11.2021 10:22:00

Magazin dünyasının en gözde çiftlerinden biri Burak’la Fahriye. Hatta Hollywood çiftlerini bile kıskandıracak cinsten. Türkiye’nin gıpta ile baktıkları evliliklerine nazar değdiği iddiaları ortaya atıldı bir süre önce. İddialara göre Fahriye Evcen’in ekranlara göre dönmesi çift arasında büyük bir kriz çıkardı. Bu krize Burak Özçivit’in Kuruluş Osman’ı bırakmak gibi bir çözüm buldular ama yine de olmadı. İddialara bu kadar dallanıp budaklandığına göre çift arasında neler oluyor? 

Fahriye Evcen Burak Özçivit ayrıldı haberi dilden dile yayıldı! Sonunda resmen ilan etti gözde çift… Onlar Türkiye’nin en gözde çiftlerinden biri, Fahriye Evcen ile Burak Özçivit. Bir yanda atv ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisiyle ekranlarda fırtınalar estiren Burak Özçivit diğer bir yanda  Alparslan: Büyük Selçuklu ile ekranlara dönen Fahriye Evcen. Herkes onların aşkını takdir ederken o anlardan kara haber geldi ve dalga dalga yayıldı. Fahriye Evcen ile Burak Özçivit’in dillere destan aşkı boşanmayla mı bitiyor? İşte Fahriye Evcen ile Burak Özçivit boşanıyor haberinin tüm detayları…

Onların aşkı Kanal D ekranlarında yayınlanan Çalışkuşu dizisiyle başladı. O dönem Ceylan Çapa’yla aşk yaşıyordu Burak Özçivit. Hatta Ceylan Çapa’nın, Burak Özçivit’i kıskandığı için sette nöbet tuttuğu bile iddia ediliyordu. Nitekim Ceylan Çapa, kıskançlık krizinde haklı çıktı. Çünkü Burak Özçivit, Ceylan Çapa’yı bırakıp, Fahriye Evcen’le aşk yaşamaya başladı.
Çiftin aşkı doludizgin devam ederken bir anda basında ‘Fahriye Evcen ile Burak Özçivit evleniyor’ haberleri yansımaya başladı. Hatta düğün için Burak Özçivit’in o dönem rol aldığı Kara Sevda dizisinin bitmesinin beklendiği içeriklerde yer alıyordu. Hatta bu dönem, Fahriye Evcen’in, Neslihan Atagül’ü kıskandığı ve bu yüzden böyle apar topar bir evlilik kararı aldığı iddia edilmişti.


Nitekim iddialar doğru çıktı. Burak Özçivit kendi doğum gününde Fahriye Evcen’e evlilik teklifinde bulundu ve çok geçmeden kız isteme töreni yapıldı. Çiftin kız isteme töreni ve nişanı, Fahriye Evcen’in ailesinin yaşadığı Almanya’nın Solingen kentine yapıldı. Sonra çift kısa bir süre sonra büyük aşklarını nikah masasına taşıdı. 2019 yılında da ilk çocukları Karan Özçivit’i kucaklarına aldılar.


Ancak geçtiğimiz günlerde flaş bir iddia ortaya atıldı. İddialara göre Karan nedeniyle setlere ara veren Fahriye Evcen’in, Alparslan dizisi için ekrana dönmesi çift arasında büyük bir kriz çıkarmıştı ve ayrılık yolunu seçmişlerdi. Ancak bu haberlerin astı astarı tamamen başka. Çiftin bu ayrılığının nedeni çekim saatlerinin olduğu ortaya çıktı ve hayranlarının yüreklerine su serptiler. Bu asılsız iddiaların üzerine çiftten mutluluk dolu bir aile paylaşımı da gelince yürekler ferahlamış oldu.


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER