Sonunda Netleşti! Bankalar 2022 Ocak Ayında Tüm Emeklilere 2.200 TL Ödeme Yapıyor! Almak İçin İse...

Sonunda Netleşti! Bankalar 2022 Ocak Ayında Tüm Emeklilere 2.200 TL Ödeme Yapıyor! Almak İçin İse...
YAYIN TARİHİ: 9.01.2022 16:10:00

Ocak ayı bağlamında açıklama geldi. Bankalar bu ay tüm emeklilere ek ödeme olarak maaştan ayrı 2.200 TL verecek. Almak ise oldukça basit durumda.  Biz de bu sebeple emekli vatandaşlarımız amacıyla 2.200 TL’lik ödeme müracaat koşulları ve müracaatlarını nasıl uygulanacağına dair çoğu ayrıntıyı haberimizde derledik.

Emeklilerin haklarına sahip dul ve yetim aylığı alan vatandaşlar da müracaat 
yaptıklarında 2.200 TL’lik ödemeyi alabilmektedirler. Bir kereye mahsus olarak verilebilecek olan ödeme amacıyla müracaat koşulları bulunmaktadır. 2.200 TL gibi bir rakamda emeklilere ilaç gibi gelir. Parayı almak için bazı koşullar mevcut bunlardan en önemlisi banka müşterisi olmanız ve 3 yıl söz vermeniz. Başvuru gerçekleştirmek isteyen emekliler müracaat işlemlerini tamamladıktan 3 gün ardından 2.200 TL’lik ödeme alabileceği açıklandı. Başvuru amacıyla rastgele bir bankaya gitmeden internet üzerinden yapılacak işlemler ile rahatça müracaat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


 

TEB BANK'TAN EMEKLİYE 2.200 TL MÜJDESİ


TEB Bank resmî sitesinde ortaya attığı kampanyaya göre, emekli olan vatandaşların 
maaşlarını 3 sene taahhütlü olarak TEB’ten alması şartıyla maaş civarlarına göre 2.200 TL'ye kadar para vereceğini duyurdu. Tüm emekliler TEB'in hazırlamış bulunduğu promosyon kampanyasından yararlanabilmektedirler. Sizlerde ister SSK ister Bağ-Kur dilerseniz de Emekli Sandığı’ndan emekli olmuş birer vatandaş olun TEB'e 3 sene gerçekleştireceğiniz taahhüt ile eş güdümlü 2.200 TL’ye varan promosyon ödeneği alabilmektesiniz. Başvurularda rastgele bir şubeye ya da TEB uygulamalarına lüzum kalmadan e-devlet üzerinden maaş taşıma işlemlerini gerçekleştirerek başvurunuzu yapabilirsiniz.
DİĞER 2 BANKANIN PROMOSYON ÖDEMESİ

Fibabankası emekli maaşına göre 500-750 TL promosyon ödemesi

Kuveyt Türk emekli maaşına 750 ile 1000 TL promosyon ödeneği


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR