Songül Karlı Görenin Evine Ateşler Yağdırdı! Oğlu Soyunma Diyor Açtıkça Açıyor! Daracık Taytla...

Songül Karlı Görenin Evine Ateşler Yağdırdı! Oğlu Soyunma Diyor Açtıkça Açıyor! Daracık Taytla...
YAYIN TARİHİ: 21.01.2022 09:59:00

Son günlerde bir Songül Karlı fırtınasıdır gidiyor. Özellikle eşi Metin Yüncü’nün kendisini dolandırdığı ve Müge Anlı’ya çıkacağını söylemesinin ardından bir haller olan Songül Karlı şimdilerde her adımıyla magazinde kendisine yer buluyor. Sosyal medya paylaşımları olay yaratan Songül Karlı bu kez spor halleriyle kamera karşısına çıktı. Beyaz atleti ve daracık taytıyla arzı endam eden Songül Karlı Instagram’ı yaktı tutuşturdu.

Tam bir magazin ünlüsüne dönen Songül Karlı özellikle son 1 yılın en çok konuşulan isimlerinden biri. Geçtiğimiz yaz eski eşi Metin Yüncü tarafından dolandırıldığını ve Müge Anlı’ya çıkıp hakkını arayacağını söyleyen Songül Karlı o gün bugündür gündemde. Bir anda şansı dönen Karlı her açıklaması ve paylaşımıyla olay oluyor. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'deÖnce bir dönem çok yoksulluk çekip bir somun ekmeğe bile ihtiyaç duyduğunu söyleyen Karlı sonrasında oğlu Furkan Efe’nin ‘anne sürekli bir yerlerin konuşuluyor düzgün giyin’ diye isyan ettiğini açıklamıştı. En sonunda da Gelinim Mutfakta’nın sunuculuğunu üstlenen Songül Karlı son olarak yaptığı Instagram paylaşımıyla gündemde. 
Spora düşkünlüğüyle bilinen Songül Karlı, spor yaptığı anları sosyal medya hesabından paylaştı. Beyaz atleti ve daracık taytıyla boy gösteren Songül Karlı Instagram’ı yaktı kavurdu. Karlı’nın düzgün fiziği, fit hali beğeni toplarken ortalık yandı tutuştu. Pek çok sosyal medya kullanıcısı Songül Karlı için ‘yandı tutuştu buralar’, ‘sıcak bastı’, ‘maşallah size Songül Hanım ‘ yorumları yapıldı.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR