Son Günlerin En Düşük Kredi Faiz Oranı! Kaçırılmayacak %0.99 Faiz ile Kredi Alabilirsiniz!

Son Günlerin En Düşük Kredi Faiz Oranı! Kaçırılmayacak %0.99 Faiz ile Kredi Alabilirsiniz!
YAYIN TARİHİ: 7.06.2021 23:26:00

HSBC Doğa Dostu kredi nedir? Bu kredi hangi araçlar için geçerlidir? Bu krediden kimler yararlanabilecektir? Kredinin özellikleri nelerdir?

HSBC'den kaçırılmayacak kredi kampanyası duyuruldu. Uzun süredir yüksek oranlarda kredi veren bankaların ardından bu bankadan sunulan yüzde 0.99 faiz oranı ile kredi imkanı büyük ilgi görmeye devam ediyor. Düşük faiz oranı ile sunulan bu kredi araç almanız için önerilebilecek en güzel oranlardan. Bu destekten yararlanabilmek için belirlenen bazı şartlar vardır.

Özellikle alacağınız araç ile ilgili sunulan şart kapsamında kolaylıkla bu kredi ile hayal ettiğiniz araca kavuşmanız mümkün. İşre banka tarafından istenilen şartlar ve kredinin detayları...

DOĞA DOSTU KREDİ KAMPANYASI NEDİR? HANGİ ARAÇLAR DA GEÇERLİ?

HSBC tarafından sunulan bu Doğa Dostu Taşıt Kredisi ile tanışın ve hayalinizdeki araca kavuşun. Bu düşük faiz oranına sahip kredi ile hayalinizdeki elektrikli veya hibrit (tam hibrit) araca sahip olabilmenize imkan sağlıyor. Krediyi, aylık 0.99% kredi faiz oranı ile alabilirsiniz. Krediyi 36 aya varan vade seçenekleriyle kolayca sahip olabilirsiniz.

DOĞA DOSTU ARACIN ÖZELLİKLERİ NELERDİR? HANGİ ARAÇLARDA GEÇERLİ?


Doğa dostu krediyi aylık %0,99 faiz oranı ile verilmektedir. Kredi maksimum 36 ay vade seçeneği ile verilmektedir. Krediden yararlanabilmek için elektrikli veya hibrit (tam hibrit) araçlara için taşıt kredisi sunulmaktadır.

HSBC Doğa dostu taşıt kredisi taleplerinizde kefilsiz ve taşıt rehni ile kredi kullandırımı ile sağlanmaktadır.

Doğa dostu kredi, elektrikli veya hibrit (tam hibrit) taşıt alımlarınızda 0 km. araçlarda proforma fatura tutarının, 2. el araçlar içinde kasko değerinin 120,000 TL'sına kadar olan kısmında %70’i, 120,000 TL'sını aşan kısmı için %50’si tutarında kredi kullanabilme imkanı sunulmaktadır.

BAŞVURU NEREDEN VE NASIL YAPILACAK?

HSBC taşıt kredisine başvuru yapmak için size en yakın banka şubelerine giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Fakat dilerseniz eğer internet üzerinden başvuru yapabilmek için ise bankanın resmi internet sitesi üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İNTERNET ÜZERİNDEN BAŞVURUNUZU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ!
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER