Son Dönemin Bombası Shiba Inu Patladı! İnanılmaz Atak! Zirveye Demir Attı! Shiba Coin Yükselir Mi?

Son Dönemin Bombası Shiba Inu Patladı! İnanılmaz Atak! Zirveye Demir Attı! Shiba Coin Yükselir Mi?
YAYIN TARİHİ: 22.12.2021 22:31:00

Son zamanların en fazla konuşulan alt coini olan Shıba Inu kripto para dünyasını sarsmaya devam ediyor. Son dönemde balinaların radarına giren Shıba Inu bu bağlamda zirveye demir atmış durumda.

Son aylarda adını sıkça duyduğumuz çok önemli alt coin olan Shiba Inu yatırımcısını sevindirmeye devam ediyor. Kripto para piyasaları her an yeni gelişmelerin odağında oluyor. Bu anlamda yatırımcılar ise yeterli bilgiyi almak istiyor. Uzman isimler ise son dönemde mantar gibi türemiş durumda. Fakat bu isimler kripto para dünyasının daha iyi bilinmesi için oldukça önem arz ediyor. Son günlerde Shiba Inu coin için balinalar harekete geçmiş durumda.  Bu balinalar tüm kripto para piyasasını altüst edebiliyor. 

BALİNALAR SHIBA INU ALMAYA BAŞLAMIŞ DURUMDA! 

Son zamanlarda yapılan analizler sonrasında balinaların  hangi tokenlere yönelik hareketleri incelenmiş ve analiz edilmiş durumda. Bu bağlamda yapılan son analizler bağlamında balinalar Shıba Inu için harekete geçmiş görünüyor. Dev balinalar piyasa değeri şuan 1.8 milyar dolar olan Shıba Inu'ye saldırmış durumdalar. Balinalar bu varlığın yüzde 8'ini ellerinde tutuyor. Shıba Inu bu günlerde 0.00003355 dolar seviyelerinden alınmaya ve işlem görmeye hala devam ediyor. Piyasa değeri ise artık 1.9 milyar dolara çıkmış durumda. 
SHİBA INU YÜKSELİR Mİ?

Shıba Inu için araştırmalarımızı yoğunlaştırdığımız zaman bu kripto paranın kendi borsasınında olduğunu görürüz. Metaverse orjinli olan Shıba Inu balinalar arasında oldukça popüler durumda bulunuyor. Bunun sebebi ise gelecekte çok önemli yerlere gelme olasılığı olarak gösteriliyor. 

Yazımızda yer alan bilgiler yatırım tavsiyesi oluşturmamaktadır. Bu süreçte yatırımlarınızı kendi şahsi araştırmalarınız sonucunda yönetebilirsiniz. Bu anlamda zincir üzerindeki verilerin açıkladığına göre, şu anda satın alma sayısı satış emirlerinin sayısından daha fazla. Bu, piyasadaki yatırımcıların SHIB satın almak için heyecanlı olduğunu gösteriyor.

*Yatırım tavsiyesi içermez.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR