Son Dakika: Ziraat Bankası 18.000 TL Ödeme Yapacak, Bankadan Maaş Alan ve Almayan Herkes Kullanacak

Son Dakika: Ziraat Bankası 18.000 TL Ödeme Yapacak, Bankadan Maaş Alan ve Almayan Herkes Kullanacak
YAYIN TARİHİ: 3.02.2022 11:12:00

Son Dakika: Ziraat Bankası bağlamında son dakika kampanyası ile eş güdümlü 18000 TL'ye kadar ödeme uygulanacağı açıklandı. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar bağlamında başlatılan bu kampanya amacıyla detaylar haberimizde.

Ziraat Bankası bilindiği gibi ülkemizdeki en büyük kamu bankası. Bu anlamda yaptığı kampanyalar milyonları etkiliyor. Vatandaşlar, belirli şartlara makul olması halinde bu banka üzerinden başka bankalar ile karşılaştırma yaptığımız vakit daha düşük faiz oranlarıyla kredi kullanıldığı ortaya çıkıyor. İhtiyaç kredisi müracaatı yapacak olan vatandaşlar, belirli şartlar makul olması halinde kredi notu kredi sicili ve başka nedenlere bakılarak anında kredi onayı sunuluyor. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de 18000 TL'ye kadar gereksinim kredisi kullanmak isteyen kişiler, 12-24 ve 36 ay vadeli olmak bağlamında ihtiyaç kredisi kullanırken, ilk kredi taksit ödemesinde 3 ay erteleme yapma olanağı da sunuluyor. 18000 TL'ye kadar gereksinim kredisi alabilmek istiyorsanız, banka sizlerin kredi notu ve kredi sicilinize bakarak onay vereceği amacıyla sizlerin başka banka, işlemiş performansınıza bakarak netice vermekte. Banka şubelerine giderek kredi müracaatı yapamayacak olan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi amacıyla bankanın resmi internet sitesine girerek buradan kredi müracaat formunu kusursuz olarak, doldurabilir. Ziraat Bankası müşterisi olan şahıslar ise banka şubelerine gitmeden ya da internet sitelerine girmeden indirmiş oldukları Ziraat Bankası, mobil programı üzerinden cep telefonu aracılığı ile kredi müracaatı yapabiliyor. masrafsız, gelir belgesiz ve imzasız ve  yedi gün 24 saat, kredi alabileceğiniz, Ziraat Bankası mobil programı üzerinden sizlere 2 dakika amacıyla da kredi neticesi veriliyor. 
HALKBANK VE VAKIFBANK NE SUNUYOR?

Kampanyalar Vakıfbank ve Halkbank bağlamında da sunuluyor. 18000 TL 36 ay vadeli gereksinim kredisi kullanmak istiyorsanız, Vakıfbank ve Halkbank hesabınızın olması halinde bankanın mobil programı üzerinden kredi müracaatını gerçekleştirebilirsiniz. 


Emekli olan çalışan ve devlet memuru olan vatandaşlar amacıyla oluşturulan bu kampanyalarda, bireysel olarak kredi kullanacak olan bireylerin emekli olması, maaşının bu bankalardan alması gerekmektedir. Size en yakın Halkbank ya da Vakıfbank için en yakın şubesine giderek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR