Son Dakika: Tatilcilere Müjde Geldi, Tatilden 3 Ay Sonra Ödemeli Tatil Kredisi Bazı Bankalar Duyurdu

Son Dakika: Tatilcilere Müjde Geldi, Tatilden 3 Ay Sonra Ödemeli Tatil Kredisi Bazı Bankalar Duyurdu
YAYIN TARİHİ: 14.07.2021 12:33:00

Son Dakika: Tatilcilere Müjde Geldi, Tatilden 3 Ay Sonra Ödemeli Tatil Kredisi Bazı Bankalar Duyurdu. Tatile gideceklere verilecek olan bu destekler, ihtiyaç kredisi olarak 90 gün ertelemeli verilecek.

Son dakika tatilcilere destek kredisi haberi geldi. 3 ay ertelemeli kredi kampanyası bankaların resmi internet sitelerinden duyuruldu. Yaz aylarında bankaların müşterilerine verdiği en güzel kredi kampanyası tatil kredisi olmuştur. Sizlerde eğer tatil planınız var ve bu tatil planı için kredi almak istiyorsanız, kampanya yapan bankalardan bu işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bankalar sizlere 3 ay ertelemeli tatil kredisi verecektir. Bu şekilde tatilinizi yapacak ve ödemenize 3 ay sonra rahat bir şekilde başlayacaksınız.
3 ay ertelemeli tatil kredisi almak istiyorsanız, banka şartlarına uygun müşteri olmanız gerekmektedir. Banka kredi notunuz ve gelir durumunuza bakılacak, siciliniz uygun olursa kredi onayı alacaksınız. Kredi notu 1200 ve üzerinde olan kişiler, tatil kredisi başvurusu yaptıklarında onay alabilirler. Şimdi sizlere hangi bankaların bu kredi kampanyalarını başlattığından bahsedelim.

ING 3 ay Ertelemeli Tatil Kredisi Kampanyası

ING Bank üzerinden tatil kredisi alacaksanız, 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeye kadar kredinizi kullanabilirsiniz. Banka 50.000 TL’ye kadar sizlere kredi verecektir. Tatil kredisi alacağınız zaman, ayrıca ihtiyaç kredisi de içine ekleyerek kullanabilirsiniz. Bu şekilde banka size destek olacaktır. Kredi başvurusu banka şubelerinden kimlik ve gelir belgesi ile yapılmaktadır. Ayrıca bankaya gidecek zamanı olmayan kişilerde ING BanK resmi internet sitesine girerek buradan kredi başvurusu yapabilmektedir. Sizlerde bu site üzerinden yaptığınız başvuru sonucunda hemen ne kadar kredi alacağınızı göreceksiniz.

Odeabank 3 Ay Ertelemeli Tatil Kredisi Kampanyası

Odeabank üzerinden de tatil kredisi alabilirsiniz. Banka 30.000 TL’ye kadar sizlere bu kredi için destek verecektir. Banka kredi notunuza uygun olan bir faiz oranı ile sizlere hizmet vermektedir. Kredi başvurusu için size en yakın Odeabank şubesine gidebilir, internet sitesi üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Odeabank üzerinden onay alırsanız krediyi sadece banka şubesinden kullanacaksınız. Eğer bu bankada hesabınız varsa, internet bankacılığı ile 20.000 TL’ye kadar kredi kullanmanız mümkündür.

TEB 3 Ay Ertelemeli Tatil Kredisi Kampanyası

TEB bankası üzerinden 3 ay ertelemeli olarak kredi kampanyasına başvuru yapabilirsiniz. Bankanın resmi internet sitesinden ve TEB bankası ATM’lerinden de bu kredi için başvuru yapmanız mümkün. Ayrıca size en yakın TEB şubesine giderek tatil kredisi için başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca banka kendi anlaşma yaptığı tur şirketler üzerinden de tatil kredisi vermektedir. Bu kredilerde otel masrafları ve tüm ulaşım masraflarının olduğu bir paket kredi seçeneğini seçebilir ve hiç ödeme işine karışmadan bu krediyi kullanabilirsiniz. TEB tatil kredisi için 50.000 TL’ye kadar sizlere yardımcı olmaktadır. Banka 36 ay vade ile kredi kullandırması yapacaktır. Eğer krediniz onay alırsa aynı gün tüm işlemleri bitirebilirsiniz. Kredi kullanan kişiler ayrıca bankadan Bonus özellikli kredi kartı da talep edebilirler.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER