Son Dakika: SGK-SSK Ve Bağkur'lu Emekliye 5650 TL Ödeme Yapılacak, 2 Banka Birleşti

Son Dakika: SGK-SSK Ve Bağkur'lu Emekliye 5650 TL Ödeme Yapılacak, 2 Banka Birleşti
YAYIN TARİHİ: 9.02.2022 15:28:00

Son dakika: Emekliye 5650 TL ödeme yapılacak, 2 banka birleşti. Nakit gereksinimi olan emekliler amacıyla 5650 TL ödemeleri kamu bankaları ve özel bankaları doğrultusundan emeklilerin hesaplarına yatmaya başladı. SGK üzerinden emekli maaşı alan vatandaşların kullanabilecekleri bu nakit avans limitlerinde daha evvel 3.500 TL'ye kadar Onay veriliyordu.

Son Dakika: Kamu bankaları ve özel bankaları yapmış oldukları yeni kampanya duyurusunda bundan sonra artı para kullanmak isteyen emeklilere 5 bin 650 TL'ye kadar ödeme yapacaklarını açıkladı. Nakit gereksiniminızın olması halinde hangi bankadan maaş alıyorsanız şubelere gitmeden de dilerseniz müşteri hizmetleri numarasından dilerseniz de internet bankacılığını kullanarak gereksinim amacıyla nakit başvurusunda bulunabileceksiniz. 

Vakıfbank 5650 TL emekli ödemesi 


Vakıfbank yapmış bulunduğu kampanya duyurusu ardından vatandaşlara 5650 TL'ye kadar emekli ödemesi vereceğini açıkladı. Nakit gereksinimi olan vatandaşlar Vakıfbank şubelerine giderek ya da bu bankadaki emekli maaşı hesapları üzerinden alacakları internet bankacılığı parolası aracılığı ile eş güdümlü 5650 TL Ek ödeme alabilecek.
Başvuru gerçekleştirmek isteyen emeklilerin emekli maaşı Vakıfbank'ta olması gerekir. Alacağınız 5650 TL ödeme ise size ek para bağlamında size ait olan emekli maaşı hesabınıza yatacaktır. Vakıfbank gibi başka kamu bankaları olan Vakıfbank ve PTT üstünden de emekli maaşı alan vatandaşlar banka şubelerinden ya da internet sitesi üstünden başvurularını gerçekleştirerek kredili mevduat hesabı başvurusunda bulunabilir.

Şekerbank emekliye ödeme yapıyor


Şekerbank üstünden emekli olan vatandaşlar emekli maaşları Bu bankada ise kendi hesapları üstünden alacakları + parayı istedikleri vakit kullanabiliyor. Banka üstünden müracaat yapacak olan vatandaşlar kurtaran Hesap adı altında bu parayı alabilecekler.


Şekerbank üstünde hesaplarınız varsa Şekerbank'ın mobil programsına giriş yaparak kurtaran Hesap müracaatı yapılabilir ne kadar onay aldığınızı görebilirsiniz emekli olan vatandaşlar ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlarsa da gene mobil program üstünden giriş yaparak ihtiyaç kredisi de alabilecek. Şekerbank kurtaran Hesap müracaatı gerçekleştirmek amacıyla ilaveten sms ile de müracaat yapabiliyorsunuz. 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR