Son Dakika Kredi Haberi: 10.000 20.000 ve 30.000 TL ihtiyaç kredisi başvuru rekoru kırıldı

Son Dakika Kredi Haberi: 10.000 20.000 ve 30.000 TL ihtiyaç kredisi başvuru rekoru kırıldı
YAYIN TARİHİ: 9.09.2021 22:01:00

Son Dakika Kredi Haberi: 10.000 20.000 ve 30.000 TL ihtiyaç kredisi başvuru rekoru kırıldı. Sizlerde başvuru yaparak hemen sonuç alabilirsiniz. İşte detaylar...

10.000 20.000 ve 30.000 TL ihtiyaç kredisi başvuru rekoru kırıldı. 10.000 TL ve 30.000 TL arasında ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere bankalar yeni kampanyalar yapıldı. Son dakika olarak ve düşük faiz oranları ile verilecek olan bu kredileri büyük ilgi var. Sizler de ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız bu Kredi paketlerinden birini seçerek hemen başvurunuzu yapabilir onaylanan kredinizi bankalardan kullanabilirsiniz.

Finansbank 10.000 TL ve üzerinde ihtiyaç kredisi kampanyası

Hızlı onay alabileceğiniz bankalardan bir tanesi olan Finansbank üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişiler hemen 5 dakika içerisinde ne kadar kredi onayı aldıklarını görebiliyorlar. Banka yapmış olduğu kampanyalar ile birlikte adından söz ettirirken sms kredi kampanyası ile en çok da başvuru alan bankaların başında gelmektedir. TC kimlik numaranızı 5030 numarasına mesaj olarak gönderirseniz Finansbank üzerinden kredi başvurunuzu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Banka yapmış olduğunuz bu kredi kampanyası ile birlikte sizlere ne kadar kredi alacağınızı söyleyecek ve onaylanan kredinizi de kendi banka şubesinden sizlere kullanılacaktır. QNB Finansbank 36 ay vadeye kadar ve ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme yapan bankalardan birisidir.


Yapı Kredi Bankası 20.000 TL ve üzerinde ihtiyaç kredisi kampanyası

Yapı Kredi Bankası özellikle kendi bankasından maaş alan veya kendi bankası'nda hesabı olan kişilere mobil uygulama üzerinden hızlı bir şekilde kredi onayı veriyor. Cumartesi ve Pazar günleri dahil kredi başvurusu yapabileceğimiz mobil uygulama üzerinden 20.000 TL ve üzerinde ihtiyaç kredisi başvurusunu yapabilir onaylanan Kredinizi de hemen Yapı Kredi Bankası hesabınıza şartsız bir şekilde atabilirsiniz. Banka ayrıca sms ile ve banka ATM'si üzerinden de kredi başvurusu alıyor resmi internet sitesine girerek güncel faiz oranlarını öğrenebilir Kredi hakkında detaylı bilgiler iz site üzerinden görebilirsiniz.


Garanti Bankası 30.000 TL ve üzerinde ihtiyaç kredisi kampanyası

Garanti Bankası üzerinden de 30.000 TL ve üzerinde ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabiliyorsunuz. Size en yakın banka şubesine sadece kimliğinizle giderek gelir belgesiz olarak Kredi onay alabilirsiniz. Kredi kullanmak isteyen kişilerin en az üç aydır sigortasının olması veya emekli olması yeterli olacaktır. Ayrıca bankanın resmi internet sitesine girerek kolay bir şekilde ihtiyaç kredisi başvurusu da yapabiliyorsunuz. İhtiyaç kredisi başvuru formunu doldurup işlem yapan kişiler onay olursa hemen kredilerinin aynı gün içerisinde kullanabilirsiniz.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER