Son Dakika Kredi Haberi: 0.55 Faizle Borç Kapatma Kredisi Verilecek

Son Dakika Kredi Haberi: 0.55 Faizle Borç Kapatma Kredisi Verilecek
YAYIN TARİHİ: 9.09.2021 12:06:00

Son Dakika Kredi Haberi: 0.55 Faizle Borç Kapatma Kredisi Verilecek. Sizlerde 0.55 faizle borç kapatma kredisini alabilir, onaylanan tutar kadar kredinizi kullanabilirsiniz. İşte detaylar...

0.55 faiz oranları ile borç kapatma kredisi verilecek. 200 bin TL'ye kadar bu kredi kullandırılacak. 0.55 faiz oranları ile borç kapatma kredisine başvuru yapmak isteyen kişiler belirtilen şartlara uygun olmaları durumunda kredilerin hızlı bir şekilde kullanabilecekler. Sizlerde diğer bankadaki olan Kredi kredi kartı borçlarını kapatmak istiyorsanız verilecek olan 0.55 faiz oranları ile borç kapatma kredisine başvuru yaparak hemen tüm banka borçlarınızı kapatabilirsiniz. Ülkemizdeki kamu bankaları, özel bankaları ve katılım bankaları üzerinden yapılacak olan bu kampanyaya katılacak olan bankalar henüz belli olmadı. Önümüzdeki haftalarda açıklanması beklenen ve sadece banka borçlarınız için kullanabileceğiniz 0.55 faiz oranları ile kredinin şartları belli oldu.

0.55 faiz oranları ile borç kapatma kredisi başvurusu şartları nelerdir?

0.55 faiz oranları ile borç kapatma kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler belirtilen şartlara uygun olmaları durumunda kredilerin hızlı bir şekilde kullanabileceklerdir. 0.55 faiz oranları ile bu kredileri alabilmeniz için güncel olan bankadaki kredi ve kredi kartı borçlarınız kapatma yapacaksınız. Almış olduğumuz krediler icralık olan borçlarımız için onaylanmaz. Ayrıca bankalardan icralık ve avukatlık olduysanız bu borçlarınızı kapatmadıysanız banka kara liste müşterisi olduğunuz için kredi kullanamayacaksınız. 0.55 faiz oranları ile kredi kullanacak olan kişilerin de ayrıca gelir durumuna bakarak kredi onayı verilecektir. Sizlerde gelir durumunuza bakarak kredi onayı almak için en az 6 aydır aynı işyerinde sigortalı olarak çalışıyor olduğunuz veya emekli olmanız gerekmektedir. Devlet memuru olan kişilerde bu kredileri kullanabilecekler.0.55 faiz oranları ile verilecek olan borç kapatma kredisi başvurusu nasıl yapılacak?

0.55 faiz oranları ile verilecek olan borç kapatma kredisinin başvurusunu yapmak istiyorsanız bankaların Kendi internet siteleri üzerinden açılacak olan borç kapatma kredi başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Borç kapatma kredisi başvuru formunu doldurduktan hemen sonra sizlere bir gün içinde sonuç verilecek ve Kredi genel müdürlük değerlendirmesi sonrasında sonuçlanacaktır. Onaylanan krediniz varsa diğer bankadaki olan tüm borçlarınız hesaplanacak ve buna göre kredi limiti belirtilecektir.

200 bin TL'ye kadar gelirinizin yetmesi durumunda borç kapatma kredilerini kullanabileceksiniz. Bankalar ayrıca bu krediler de ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme yaptığı gibi diğer ödemelerinizde de 3 aydan 3 aya veya iki aydan 2 aya olmak üzere de bir ödeme tablosu sizlere oluşturacaktır.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER