Son Dakika: Garanti BBVA 5000 TL Nakit Veriyor, Kredi Başvurusu Yaparak Hemen Hesabınıza Atacaksınız

Son Dakika: Garanti BBVA 5000 TL Nakit Veriyor, Kredi Başvurusu Yaparak Hemen Hesabınıza Atacaksınız
YAYIN TARİHİ: 23.07.2021 22:42:00

Garanti BBVA 5000 TL Nakit Veriyor, Kredi Başvurusu Yaparak Hemen Hesabınıza Atacaksınız. Kredi kartı veya banka kredisi daha önce kullanmış kişiler, acil para ihtiyaçları için bu krediyi alacaklar. İşte sizlere son dakika kredi haberi...

Garanti Bankası, 5000 TL kredi kampanyası başlattı. Sadece kimlikle 5000 TL'ye kadar onay alabilirsiniz. Garanti Bankası, İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır? Kredi başvuru şartları nelerdir? 5000 TL'ye kadar anında onaylı kredi almak için ne yapmak gerekiyor? Sizlere yazımızda bu konu hakkında araştırmalar yaptık. Detayları haberimizde bulabilirsiniz. 
Düşük limitli ihtiyaç kredilerinde bankalar artık kimlikleriyle birlikte müşterilerine kredi imkanı sağlamaktadır. Ayrıca banka şubelerine gitmeden düşük limitli kredileri, internet ortamında da kullanabiliyorsunuz. Garanti Bankası da 5000 TL'ye kadar müşterilerine yeni bir kredi kampanyası başlattı. Bu kredi bireysel ihtiyaç kredisi olarak banka şubelerinden veya internet bankacılığı üzerinden verilmektedir. Garanti Bankası üzerinden 5000 TL kredi kullanmak isteyen kişilerin belli şartları uygun olması durumunda başvuru yaptıkları limitte kredilerine onay alırsa, onaylı olan tutarı kullanabilirler. Şimdi sizlere başvuru nasıl yapılır, bu konu hakkında bilgiler vermek istiyoruz. 

Garanti Bankası 5.000 TL Kredi Başvurusu 

Garanti Bankası, 5000 TL kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, en yakın banka şubesine kimliğinizle birlikte giderek işlem yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişi bankadan kredi onayı almak istiyorsa, bir iş yerinde sigortalı olarak çalışıyor olması ve bu iş yerinde en az 90 gündür sigortasının yatmış olması, ekranlarda gözüküyor olması gerekmektedir. 5000 TL kredi başvurusu yaptığınız zaman 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli olarak kredi onayı alabilirsiniz. Aldığınız bu kredilerde banka düşük faiz oranları ile sizlere işlem yapacaktır. Eğer bu bankadan maaş alan biri iseniz, daha düşük faiz oranları ile bankanın kendi kredi kampanyalarına başvuru yapabilirsiniz. 

Garanti Bankası 5.000 TL Kredi Başvurusu SMS ile Nasıl Yapılır?

Cep telefonunuzdan mesaj atarak kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, TC KİMLİK numaranızı ve 5000 yazarak 3390 numarasına mesaj atmanız yeterli olacaktır. Kredi başvurusu yaptıktan sonra size hemen sonuç gelir. Kredi onayı alan kişiler, kredilerini en yakın banka şubesinden kullanabilirler. Ayrıca bankanın resmi internet sitesine girerek buradan da ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyorsunuz. Resmi internet sitesi üzerinden yaptığınız başvurularda kredi onayı alırsanız ve bankada bir hesabınız varsa, şubelere gitmeden kredinizi hemen hesabınıza yatırabiliyorsunuz. Garanti BBVA Bankası, 5000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler daha önce bu bankadan kredi kullandıysa da yine internet üzerinden onay alabilirler. 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER