Son Dakika: Emekliye 55.000 TL Verilecek, Başvurular Başladı

Son Dakika: Emekliye 55.000 TL Verilecek, Başvurular Başladı
YAYIN TARİHİ: 10.09.2021 21:51:00

Son Dakika: Emekliye 55.000 TL Verilecek, Başvurular Başladı. Sizlerde emekliyseniz 55 bin TL kredi alabileceksiniz. İşte detaylar...

Emekli hesabı olana 55000 TL verilecek. Denizbank üzerinden yeni bir kampanya yapıldı. Emekli olan ve emekli maaşı üzerinden kredi almak isteyen kişilere DenizBank SMS atarak 55 bin TL'ye kadar kredi onayı verecek. Denizbank son zamanlarda emekli olan kişilere sürekli olarak güncel kampanyalar yapmaya devam ediyor. 55 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen emeklilere de Denizbank son dakika bir kampanyası başlattı. Denizbank üzerinden emekli maaşı alıp almamanız ın önemli olmadığı bu Kredi kampanyasında ihtiyacı olan tüm emekliler bir mesaj atarak hemen SMS ile kredi onayı alabilecek. Denizbank Kendi resmi internet sitesi üzerinden de yapmış olduğu bu duyuru ile birlikte 55 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere 36 ay vadeli olarak düşük faizli kredi verileceğini de altını çizdi.

Denizbank emekliye 55 bin TL kredi kampanyası başvurusu nasıl yapılır?


Denizbank başlatmış olduğu bu emekli kampanyasında sms ile hemen ne kadar kredi onayı vereceğini söylüyor. Denizbank üzerinden emekli maaşı almıyorsanız banka kredi notunuz üzerinden değerlendirme yapılacak ve bu değerlendirme sonrasında sizlere 55 bin TL'ye kadar kredi onayı verilecektir. 55000 TL SMS ile kredi başvurusu yapmak için cep telefonunuzun mesaj kısmına girip kredim yazın boşluk bırakın t.c. kimlik numaranızı yazın ve bu mesajı 3280 numarasına gönderin. 3280 numarasına mesaj attıktan sonra bankadan sizlere 2 adet mesaj gelecektir.


Gönderilen mesaj sonrasında gelecek olan ilk mesaj bankaya kredi başvurunuzun yapıldığına dair olacak bir mesajdır. 2. gelecek olan mesaj ise klibi sonucunuz ile ilgili olan mesaj olmaktadır. 3280 numarası tarafından yapılan değerlendirme sonrasında sizlerin Kredi sonucu cep telefonunuza gelecek olan mesaj ile belli olacak onay almanız durumunda belirtilen Kredi limitini en yakın Denizbank şubesinden kullanacaksınız.

Denizbank ayrıca kredi kullanmak isteyen kişilere SMS atamama durumlarında banka şubelerinden ve bankanın Kendi resmi internet sitesi üzerinden de başvuru yapma imkanı sunmaktadır. Denizbank resmi internet sitesine girerek buradan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurup hemen işlem yapabilir onaylanan tutar kadar kredinizi de hemen kullanabilirsiniz. Denizbank üzerinden emekli maaşı almak istiyorsanız maaş taşıma işlemleri yaparak daha yüksek limitlerde de kredi kullanabilir, üstelik Kredi notunuz düşük olsa bile hemen onay alabilirsiniz.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER