Son Dakika: Emekliye 3000 TL Destek Ödemesi Hesaplara Yattı, Kontrol Edin

Son Dakika: Emekliye 3000 TL Destek Ödemesi Hesaplara Yattı, Kontrol Edin
YAYIN TARİHİ: 13.09.2021 22:06:00

Emekliye 3000 TL ödeme imkanı başladı. Son dakika emekli kampanyasını daha bilmeyenler var. İşte detaylar...

Emekliye 3000 TL ödeme imkanı başladı. Emekli olan kişiler, 3 ay içinde başvuru yaparsa 3000 TL ödeme alacaklar. Emekli olan kişilere son dakika olarak nakit avans kampanyası veren bankalar 3000 TL’ye kadar olan avans kampanyalarında son dakika duyurusunda bulundular. 3000 TL ve üzerinde nakit avans almak istiyorsanız, bankanın avans limitine başvuru yapacak ve emekli maaşınız üzerinden artı para alacaksınız. Son 3 ay içinde başvuru yapmayan kişiler, hemen bu avans limitine başvuru yapabilir ve en az 3000 TL olarak emekli maaşı aldığı hesap üzerinden ödeme yapabilir.

Emekliye 3000 TL Avans Hesap…

Emekli olan kişilere Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank üzerinden verilen nakit avans kampanyalarında emekli maaşınızı bu bankadan alıyorsanız, hemen işlem yapabileceksiniz. 3000 TL’ye kadar işlem yapacak olan kişiler, uygun faiz oranları ve işlemleri ile birlikte, isterlerse nakit avans değil, kredi kampanyasından da faydalanabilirler. Emekli maaşınızı kamu bankalarından alıyorsanız, almış olduğunuz bankadan hesabınız için internet şifresi almanız gerekecek. Aldığınız bu internet şifresi ile birlikte, hemen kredi kullanabileceksiniz. Emekli olan kişilere 3000 TL’ye kadar avans veren bu bankalar, emekli promosyonu da ödemektedirler.

Özel Bankalardan da Destek…

Özel bankalar üzerinden de destek alınacak. Özel bankalar üzerinden emekli olan kişilere verilecek olan bu destekleri son dakika kredi haberi olarak yayınlanacak. Emekli olan kişiler, özel bankalardan emekli maaşı alıyorsa 100000 TL’ye kadar kredi, 3000 TL’ye kadar nakit avans ve promosyon alacaklar. 3000 TL aldığınız bu nakit avans kampanyasında şartlara uygun olan kişilere, hemen 36 ay veya 12 ay vadeli olarak ödemeler yapılacak. Özel bankaların internet bankacılığı üzerinden yapacağı bu kredi ve avans kampanyalarına katılmak için maaş müşterisi olduğunuz bankadan hemen destek başvurusu yapabilirsiniz.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER