Son Dakika: Emekli olan kişilere 4000 TL ödeme kesinleşti

Son Dakika: Emekli olan kişilere 4000 TL ödeme kesinleşti
YAYIN TARİHİ: 1.09.2021 22:48:00

Emekli olan kişilere 4000 TL ödeme kesinleşti. 4000 TL'ye kadar ödeme almak isteyen emekliler bugünden itibaren hesaplarını kontrol edebilir. Detaylar haberimizde...

Emekli olan kişilere 4000 TL ödeme kesinleşti. 4000 TL'ye kadar ödeme almak isteyen emekliler bugünden itibaren hesaplarını kontrol edebilir. Emekli olan kişilere 4000 TL'ye kadar ödeme verecek olan bankalar kampanyalarını duyurdu. Sizlerde emekli maaşı aldığımız banka üzerinden hesabınıza aracılığı ile artı para başvurusunda bulunabilir ve 4 bin TL'ye kadar nakit avans alabilirsiniz. Bu kampanya sadece emekli olan kişilere emekli maaşı aldıkları bankalar üzerinden verilen bir kampanyadır. 

Acil paraya ihtiyacı olan emekliler bankalardan kredi başvurusu yaptıkları zaman genellikle olumsuz yanıt alıyorlar. Bu durumda düşük limitli kredi kullanmak istemektedirler. Kredi notu düşük olan kişiler genellikle bu kredileri kullanamazlar. Bankalar alacağımız limitleri değil sizin Kredi performansınıza bakarak kredi onayı verdikleri için emekli olan kişilerde bu şekilde Kredi alabilirler. Emekli olan kişilere kendi maaş bankaları üzerinden başka kampanyalarda yapılmaktadır. Bu kampanyalardan bir tanesi de nakit avans kampanyası olarak biliniyor. Emekli maaşı hesabınız üzerinden artı para alarak 4000 TL'ye kadar hemen hesabınıza para yükleyebilirsiniz. 


Emekliye 4000 TL ödeme

Emekli olan kişilere 4000 TL'ye kadar ödeme yapmak istiyorsanız bankanın mobil uygulamasına girerek buradan başvuru yaparak kendi hesabınız üzerinden 4000 TL alabilirsiniz. Emekli olan kişiler 4000 TL'ye kadar ödeme almak istiyorlarsa bankadan hesabı üzerinden kendileri internet şifresi alması gerekiyor. Banka şubelerinden veya müşteri hizmetleri numarasını arayarak internet bankacılığı şifresi oluşturabilirsiniz. İnternet bankacılığı şifresi oluşturduktan sonra bankanın mobil uygulamasına girerek buradan 4000 TL ödeme için başvuruda bulunabilirsiniz. Emekli olan kişiler 4000 TL'ye kadar ödeme aldıklarında bu para artı para olarak yatacaktır. 


Bankalar üzerinden yapmış olduğunuz bu kampanya haricinde ayrıca emekli promosyon kampanyaları da bulunmaktadır. Emekli olan kişiler maaşlarını aldıkları bankalar üzerinden 3 yıl maaş taşımama sözü verirse 750 liraya kadar emekli promosyonu alabiliyor. 2500 TL ve üzerinde emekli maaşı alan kişiler 750 TL emekli promosyonu alırken daha düşük maaş alan kişiler 625 TL'ye kadar promosyon alabilmektedirler. 1500 TL altında maaş alan dul ve yetim aylığı alan kişiler ise 500 lira emekli promosyonu alabilmektedir.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER