Son Dakika: Devlet Desteği Bağlamında 17.000 TL Akbank, Burgan Bank, PTT, TEB Ve İNG Ödeme Yapacak

Son Dakika: Devlet Desteği Bağlamında 17.000 TL Akbank, Burgan Bank, PTT, TEB Ve İNG Ödeme Yapacak
YAYIN TARİHİ: 30.12.2021 11:28:00

Devlet desteği ile 17.000 TL'ye kadar nakit kredi kullanmak isteyen vatandaşlara hem özel bankalar hem de kamu bankaları yardımcı olacak. Son dakika kampanyası ile eş güdümlü 36 ay vadeye kadar koşulsuz ve gelir belgesiz olarak kredi kullanabileceksiniz.

Akbank, Burgan Bank, PTT, TEB ve İNG 17000 TL'ye kadar devlet destekli olarak nakit kredi vereceğini açıkladı. Acil paraya ihtiyaçlar artık sorun olmaktan çıkacak. Ekonomik olarak sorun yaşayan vatandaşlar, bu bankalar bağlamında sorunlarını gideriyor. Banka kredi şartlarına makul olduğunuzu düşünüyorsanız, kamu bankaları ve özel bankaları üzerinden müracaatlarınızı gerçekleştirerek, acil devlet destekli 17000 TL nakit kredi kullanabilirsiniz. Daha evvel bankalarda çalışması olan ve kredi kullanmış olan kişiler, ihtiyaç kredisi olarak 17 bin TL'ye kadar destek ödemesi alabilecektir.


 

17 BİN TL KREDİ 


17 bin TL nakit kredi kullanmak istiyorsanız şayet Akbank, Burgan Bank, PTT, TEB ve İNG Bank'ta hesaplarınız var ise banka şubelerine gitmeden bu bankaların mobil programı üzerinden 7 gün 24 saat ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Banka hesapları üzerinden alacağınız internet bankacılığı parolası ile eş güdümlü kamu bankaları üzerinden ihtiyaç kredisi süratli bir şekilde kullanılabilir. Kredi alacak olan vatandaşlar belirti edilen şartlara makul olması durumunda, Akbank, Burgan Bank, PTT, TEB ve İNG üzerinden ayrıca, daha yüksek limitlerde de hem ihtiyaç kredisi, hem de borç kapatma kredisi kullanabiliyor. 
Özel bankalarda 17000 TL'ye kadar devlet destekli olarak vereceği bu kredilerde hem banka şubelerinden, hem de bankaların resmi internet sitesi üzerinden internet bankacılığına giriş yaparak, kredi vermektedir. Özellikle İNG Bank tarafından bu krediler hızlı bir şekilde iletilmektedir. İNG bağlamında  kredi müracaatı gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar 
2205'e TC kimlik numaralarını,mesaj olarak gönderebilir.


17.000 TL PTT Kredi


Ptt üzerinden 17000 TL'ye kadar müracaat gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar ise aktif Bank vasıtasıyla verilebilecek ve düşük kredi notu olan vatandaşların da ödeme alabileceği bu kampanyaya katılabilir. Ptt Aktif Bank İhtiyaç Kredisi müracaatı yapacaksanız, cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek PTT, yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazarak, 3050 numarasına mesaj olarak gönderin. yapmış olduğunuz bu müracaat ardından PTT, sizlere 2 dakika içinde netice verecek ve onaylanan krediye en yakın PTT şubesinden kimliğinizle eş güdümlü kullanabileceksiniz...

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER