Son Dakika: Denizbank 9000 TL Ödeme Yapacak, Resmi Olarak Yayınlandı! Hemen Yatıyor

Son Dakika: Denizbank 9000 TL Ödeme Yapacak, Resmi Olarak Yayınlandı! Hemen Yatıyor
YAYIN TARİHİ: 4.02.2022 11:33:00

Son Dakika: Denizbank bağlamında 9000 TL ödeme alabilmek isteyen vatandaşlar banka üzerinden müracaat yaparak süratli bir şekilde 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanabilecek.

Denizbank yapmış bulunduğu son dakika kampanyası ile eş güdümlü vatandaşlara 9000 TL ye kadar süratli bir şekilde ödeme gerçekletireceğini duyurdu. Bankalardan gereksinim kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar, Denizbank'ın yapmış bulunduğu 9000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyasına girmek istiyorsanız, banka şubesine gitmeden SMS atarak, kredi müracaatı yapabilecek. Denizbank ihtiyaç kredisi müracaatı gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar cep telefonları üzerinden, atacakları mesaj ile eş güdümlü 2 dakika amacıyla da kredi sonucunu öğrenebilecek. 9000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar bağlamında  banka kredi şartları ile ilgili verileri kendi resmi internet sitesi üzerinden duyurdu. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de 9000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak bağlamında isteyen vatandaşlar, banka kredi notu: 1150 ve üstünde olması gerekiyor. 1150 ve üstünde kredi notu olan vatandaşlar, derli toplu olarak bir gelire sahip olması halinde kredi kullanabilecek. 36 ay vadeye kadar alabileceğiniz bu krediler amacıyla Denizbank, ilaveten vatandaşların T.C vatandaşı olmasını istiyor. Onsekiz yaşından büyük 65 yaşından ufak olan vatandaşlar sigortalı olarak bir işyerinde çalışıyor olması halinde kredi onay alabilir. 
Sms ile ihtiyaç kredisi müracaatı gerçekleştirmek istiyorsanız, TC kimlik numaranızı 3280
numarasına mesaj olarak gönderebilirsiniz.  3280' numarasına göndermiş bulunduğunuz mesaj ardından banka 3 dakika içinde sizlere kredi neticesi verecek, onaylanan tutarın ne kadar bulunduğu mesajda, görülecektir. Denizbank üzerinden ilaveten SMS ile kredi müracaatı yaptıktan sonra kredi onayı alan vatandaşların banka hesabı var ise mobil program üzerinden şubelere gitmeden kredi kullanabilir. Size en yakın Denizbank şubesine yalnızca kimliğinizle eş güdümlü giderek kredi müracaatı yapabilir, bankanın, güncel faiz oranlarını öğrenebilir ve başka kampanyaları ile ilgili bilgi alabilirsiniz. bankanın en basit kredi müracaat yöntemlerinden yalnızca biri olan SMS kredi müracaatı 7 gün 24 saat yapılabilmektedir. 


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR