Son Dakika: Bütün Banka Borçlarınız Devlet Destekli Kredi İle Kapatılacak, TBMM Onayladı

Son Dakika: Bütün Banka Borçlarınız Devlet Destekli Kredi İle Kapatılacak, TBMM Onayladı
YAYIN TARİHİ: 9.09.2021 12:01:00

Son Dakika: Bütün Banka Borçlarınız Devlet Destekli Kredi İle Kapatılacak, TBMM Onayladı. Sizlerde bankalardaki kredilerinizi kapatarak tek bir yerde ödeyeceksiniz.

Bütün banka borçlarınızdevlet destekli kredi ile kapatılacak. Bütün banka borçlarınızı devlet destekli krediler ile hızlı bir şekilde kapatabileceksiniz. Banka borçlarını kapatmak isteyen kişilere Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden kamu destekli krediler verilmeye başlanacak. 100.000 TL'ye kadar olan banka borçlarınızı kapatmak istiyorsanız bu üç banka üzerinden kredi başvurunuzu yaparak hızlı bir şekilde işlem yapabilir onaylanan kredinizi de hemen aynı gün içerisinde kullanabilirsiniz. Bütün banka borçlarınızı kapatacak olan bu Kredi desteğine katılmak isteyen kişiler 36 ay vadeye kadar ve bankaların belirlediği şartlara uygun olmaları durumunda kredilerine kullanabileceklerdir.

Ziraat Bankası üzerinden borç kapatma kredisi kampanyası detayları

Ülkemizin kamu Bankası olan Ziraat Bankası üzerinden tüm banka borçlarımızı tek bir yerde toplayabiliyorsunuz. Banka borçlarınızı kapatmak istiyorsanız Ziraat Bankası şubelerine kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte gidebilirsiniz. Banka yapmış olduğu değerlendirme sonrasında sizlere kredinin ne kadar onay verildiğini söyleyecektir.


Ziraat Bankası üzerinden borç kapatma kredisi alacak olan kişiler belirtilen bu şartlara uygun olmaları durumunda diğer bankadaki ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarını kapatarak Kredi kullanabileceklerdir. Ziraat Bankası üzerinden borç kapatma kredisi kullanmak isteyenler bankadan 36 ay vadeye kadar verip taksit ödemelerinde de 3 ay erteleme yapma imkanı sunulacaktır. Sigortalı olarak iş yerinde çalışıyorsanız banka sizden en az 6 aydır sigortanızın yatmış olmasını isteyecek. Emekli olmanız durumunda ise yüksek limitli borç kapatma kredisi almak istiyorsanız emekli maaşınızı da kendi bankasına taşımanız istenecektir.


Vakıfbank üzerinden borç kapatma kredisi kampanyası başvurusu

Kredi kullanmak isteyen kişilere VakıfBank'a 100.000 TL'ye kadar borç kapatma kredisi imkanı sağlıyor. Banka borçlarınızı kapatmak istiyorsanız ve düşük faiz oranları ile devlet destekli olarak kredi kullanmak istiyorsanız size en yakın Vakıfbank şubesine giderek hızlı bir şekilde Kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz başvuru sonrasında sizlere krediniz hemen onaylanacak onaylanan tutar kadar krediniz de tüm diğer banka borçlarınızı kapatacaksın. Bankadan verilen krediler de banka borçları haricinde elinize ihtiyaç kredisi verilmemektedir. Vakıfbank ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler ve borç kapatma kredisi kullanacak dişiler en fazla 36 ay vadeye kadar kredi imkanından faydalanabilmektedirler. 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER