Son Dakika Açıklaması Geldi! Detaylar Belli Oldu! Tüm SGK Emeklilerine 2.500 Lira Ödeme Yapılacak

Son Dakika Açıklaması Geldi! Detaylar Belli Oldu! Tüm SGK Emeklilerine 2.500 Lira Ödeme Yapılacak
YAYIN TARİHİ: 25.01.2022 10:22:00

Tüm SGK emeklilerine özel 2 bin 500 TL ödeme yapılacağı açıklandı. 2 bin 500 TL ödemenin nasıl yapılacağına dair detayların da nasıl olacağı şekillendi! İşte SGK emeklilerine özel 2.500 TL ödeme yapılacak olan haberlere dair merak edilen bütün ayrıntılar!

2022 yılına girilmesiyle birlikte emekli maaşlarında yapılacak zam oranını merak den vatandaşlar için yeni bir müjde duyuruldu. Peki emeklilere verilecek maaş promosyonu hangi banka tarafından verilecek? Başvuruda bulunan tüm vatandaşlara toplamda 2.500 Türk lirası ödeme yapılacak. Yakın tarihte yapı kredi bankası tarafından yeni bir kampanya duyuruldu. Bu yeni proje ile birlikte tüm vatandaşlara nakit desteği sağlamak amaçlandı.  Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de


Emekli maaşlarının promosyonu ne olursa olsun bu kampanyadan herkes yararlanabilecek olup bir nebze vatandaşın cebinin rahatlaması hedeflendi. Ayrıca hiçbir vatandaştan ek koşul talep edilmeyecek olup Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) kapsamında SSK, bağ kur ve emekliği sandığından herhangi birisinden emekli olmanız bu kampanyadan yararlanabilmeniz için yeterli.

Yapı Kredi Emekli Kampanyası 2022


2022 yılının ilk günlerinde bankalar emekli maaşlarına ek ödemelerinde birbirleriyle yarış etmeye başladılar. Yapı kredi bankası son kampanyası ile birlikte emeklilere ek 500 Türk lirası vereceğini duyurdu. Ayrıca emekli vatandaşların maaşlarını 3 yıl boyunca yapı krediye taşınması halinde ücretsiz olarak emeklilik kampanyasından yararlanabilecek. Bu kampanya kapsamında ise 2 bin Türk lirası şartları sağlayan her emekliye verilecek. Toplamda ise 2.500 TL emeklilere verilmiş olacak. Emekli maaşları 1.500 Türk lirası altında olan vatandaşlar kampanya kapsamında 1.300 TL artı 250 ek ödeme alacaklar.

2022 Bankaların Emekli Promosyonları


2022 yılından tüm bankalar emekli promosyonlarında iyileştirmeler yapmaya başladı. Bu kapsamda geçen yıla oranla birçok bankada emekliler için promosyonları arttırmış vaziyettedir. Güncel fiyatlara bakıldığında emekli promosyonu en yüksek olan banka Yapı kredi bankası oldu. Yapı kredi bankası emeklilere toplamda 2.500 TL ödeme yapacak. Diğer bankalar ise şu şekilde ödemeler yapmaya karar verdiler: Türkiye İş Bankası 2.000 TL, Akbank 2.250 TL, Ziraat Bankası 750 TL, Türkiye Ekonomi Bankası 1.850 TL.
 
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR