Son Dakika: 3 Dakika da Hesapta Halkbank Kredi Notu Düşük Olanlara Kara Listede Olanlara 50.000 TL!

Son Dakika: 3 Dakika da Hesapta Halkbank Kredi Notu Düşük Olanlara Kara Listede Olanlara 50.000 TL!
YAYIN TARİHİ: 26.01.2022 10:57:00

Son Dakika: Daha evvel kara listede olan ve kredi alması imkânsız olan vatandaşlar amacıyla Halkbank tarafından son dakika haberi geldi. Bu anlamda 50.000 nakit alabileceksiniz. Halkbank kredi notu düşük olan vatandaşlara vermiş olduğu bu krediyi emekli olan ve çalışan vatandaşlar bağlamında daha uygun faizlerle alacaksınız. Halkbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar eğer emekli ise ve bankadan maaş almayı kabul ederse banka kredi notu düşük olsa bile kredi alabilir. 

Son Dakika: Halkbank bağlamında ihtiyaç kredisi müracaatı gerçekleştirmek isteyenler amacıyla detayları sayfamızda yer verdik. Bu kampanya bağlamında şayet 18 yaş üstüyseniz, Halkbank üzerinden kredi müracaatı yapabilirsiniz. Kredi notunuz çok düşük olsa bile nakit para alabileceksiniz. İhtiyaç Kredisi olarak verilecek bu kampanya, sizlere 36 ay vadeli sunulacak.

HALKBANK KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR? 


İhtiyaç kredisi için başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, en yakın Halkbank banka şubesine giderek kredilerini alabilirler. İhtiyaç kredisi müracaatı gerçekleştirmek istiyorsanız, 36 ay vadeli kredi amacıyla bankadan kimlik ve gelir belgeniz ile müracaat yapabileceksiniz. İhtiyaç Kredisi olarak verilebilecek bu krediler ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme olanağı sizlere sunulacaktır. Halkbank banka şubelerine gidecek vakti olmayan vatandaşlar müracaat gerçekleştirmek amacıyla mobil program üzerinden de kredi müracaatı yapacak. Halkbank üzerinden mobil program kullanmak amacıyla banka hesaplarınız üzerinden kredi müracaatı yapabileceksiniz. Halkbank kredi müracaatı amacıyla mobil program üzerinden masrafsız ve gelir belgeniz olmadan kredi kullanabilirsiniz. 
Halkbank gereksinim kredisi müracaatı bağlamına ilaveten banka müşterisi olmanız halinde müşteri hizmetleri numarasını arayarak da kredi müracaatı yapabilirsiniz. Halkbank müşteri hizmetleri numarasını arayarak ilaveten kredi notu sorgulaması ve kredi sorgulaması da yapılıyor. 

Halkbank'ın yeni başlattığı 50.000 TL'lik ihtiyaç kredi kampanyasına yararlanmak isteyen çoğu vatandaş kredi müracaat işlemlerinin nasıl gerçekletireceğini merak etmektedir. Başlatılan kampanyadan yararlanmak isteyen vatandaşlarımızın en yakın Halkbank şubesine girerek ya da Halkbank resmi internet sitesi üzerinden, Halkbank mobil programı üzerinden basitçe  ihtiyaç kredisi müracaat işlemleri gerçekleştirebilirler.

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR