Son Dakika: 0.99 Faizli Kredi Verilecek

Son Dakika: 0.99 Faizli Kredi Verilecek
YAYIN TARİHİ: 1.09.2021 12:00:00

Son Dakika: 0.99 Faizli Kredi Verilecek. Bankalar duyuru yaptı. İşte detaylar...

Son dakika 0.99 faiz oranları ile kredi verilecek mi açıklama yapıldı. 0.99 faiz oranları ile ihtiyaç kredisi veya konut kredisi kullanacak kişiler için yeni bir açıklama geldi. Sizler de eğer 0.99 faiz oranları ile kredi kullanmak istiyorsanız bazı şartlara uygun olmanız durumunda özel ve kamu bankalarından bu kredinizi kullanabileceksiniz.

0.99 faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler banka kredi politikalarına uygun olması gerekiyor. En az 1400 ve üzerinde bir kredi notunzun olması en az 1 yıldır aynı işyerinde çalışıyor olmanız gerekmektedir. Ayrıca emekli olan kişilerde emekli maaşlarına bu bankalardan alması durumunda kredilerine 0.99 faiz ve kullanabilecektir. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler 0.99 faiz oranları ile kredi almak istiyorlarsa banka şubelerinin yapmış olduğu internet sitesi üzerinden Kredi başvurularını yapabilecekler. 36 ay vadeye kadar alacağınız ihtiyaç kredilerinde banka ilk taksit ödemeniz de 90 güne kadar erteleme imkanı da sizlere sağlayacak.


İhtiyaç kredilerinde 100.000 TL ve üzerinde işlem yapacak olan kişilere banka bu faiz oranları ile kredi vermiyor. 100.000 TL'ye kadar 0.99 faiz oranları ile kredi alacaksınız. Bu ay içinde başlaması planlanan 0.99 faiz oranlı kredileri verecek olan bankalar bu hafta içinde açıklanacak bankalar kısıtlı müşteri sayısına göre bu kampanyadan işlem yaparak Kredi kullandıracaklarını açıkladı.


0.99 faiz oranları ile konut kredisi kullanmak istiyorsanız da bazı şartlar bulunuyor. Banka Bu şartlarda sıfır ev alımlarınız için sizlere kredi onayı verecek. Ayrıca almış olduğunuz evin ekspertiz değeri 500 bin TL üzerinde olması gerekiyor. Belirtilen bu şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız sizlerde konut kredisi kullanırken 0.99 faiz de işlem yapabileceksiniz. Bankaların yapmış olduğu açıklama sonrasında hemen bu krediler verilmeye başlayacak ve kısıtlı sayıda müşterilere bu kredi imkanları sunulacaktır.

Bankalar üzerinden şu an için kredi kullanmak istiyorsanız bankaların güncel faiz oranlarının resmi İnternet sitelerinden öğrenebilirsiniz. Bankalar internet siteleri üzerinden banka şubelerinden ve müşteri hizmetleri numarasından sizlere faiz oranları ile ilgili bilgiler verebilir. Ayrıca mobil uygulama kullanıyorsanız online internet bankacılığı aracılığı ile kredi başvurunuz da internet üzerinden de yapabilirsiniz.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER