Son Dakika: 0.80 faiz oranları ile konut kredisi kampanyası başladı

Son Dakika: 0.80 faiz oranları ile konut kredisi kampanyası başladı
YAYIN TARİHİ: 11.09.2021 20:13:00

Son Dakika: 0.80 faiz oranları ile konut kredisi kampanyası başladı. Detaylar haberimizde...

0.80 faiz oranları ile konut kredisi kampanyası başladı. 0.80 faiz oranları ile 120 ay vadeye kadar verilecek olan konut kredilerinde belirtilen şartlara uygun olan kişiler hemen Kredi kullanabilecek. ev sahibi onu hayaliyle kredi almak isteyen kişiler 120 ay vadeye kadar bu kredileri hızlı bir şekilde kullanabileceklerdir. Ziraat Bankası VakıfBank Halkbank Şekerbank ve İş Bankası gibi bankalarında başlatacak olduğu bu 0.80 faizli krediler de, resmi gazetede yayınlandıktan sonra hemen kampanyaya başlayacaklardır. 0.80 faiz oranları ile konut kredisi almak istiyorsanız bazı şartlara da uygun olmanız gerekiyor.

0.80 faiz oranları ile konut kredisi alabilmek için şartlar nelerdir?

Konut kredisi başvurusu yapmak isteyenler son zamanlarda özellikle düşük faiz oranları ile kredi kampanyalarını araştırıyorlar. Kamu bankaları ve özel bankaların da başlatacağı 0.80 faizli konut kredileri çok kısa bir süre sürecek ve bu kısa süre içerisinde sizlere hızlı bir şekilde kredi onayı sunulacak. 120 ay vadeye kadar verilecek konut kredilerinde kredi başvurusu yapacak olan kişiler için de bazı şartlar açıklandı.500 bin TL'ye kadar almış olduğunuz sıfır konut kredilerinde faiz oranları ile kredi kullanabileceksiniz. 500.000 TL üzerinde konut kredisi kullanmak istiyorsanız bankanın güncel faiz oranları ile kredi alabileceksiniz. konut kredisi kullanmak isteyen kişiler ayrıca gelir durumu ve bankalar ile kredi sicili uygun bir müşteri olması gerekiyor. belirtilen şartlara uygun olan kişilere 0.80 faiz oranlarıyla konut kredisi kullandırılacaktır.

0.80 faizli kredi kampanyası başvuru nasıl yapılır?

0.80 faiz oranları ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler en yakın banka şubesine giderek veya bankanın resmi internet sitesi üzerinden açılan başvuru formunu doldurarak işlem yapabilecekler. 120 ay vadeye kadar alacağınız Konut kredisine başvuru yapmak için şubelere gidersiniz kimliğinizi gelir belgenizi ve alacağınız evin tapu belgesini yanınızda götürmeniz gerekiyor. Kredi alacak olan kişilere 120 ay vadeye kadar kredi veren bankalar almış olduğunuz evin ekspertiz değerine göre sizlere Kredi imkanı sağlayacak. Almış olduğunuz evin ekspertiz değerinin yüzde doksanına kadar kamu bankalarından, yüzde seksenine kadar da özel bankalar üzerinden kredi kullanabileceksiniz.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER