Soluğu Kebapçıda Alan Dolunay Soysert: Diyeti Patlattık…

Soluğu Kebapçıda Alan Dolunay Soysert: Diyeti Patlattık…
YAYIN TARİHİ: 15.04.2021 10:55:00

Spor sonrası soluğu kebapçıda alan ünlü oyuncu Dolunay Soysert, ayaküstü muhabirlerin sorularını yanıtladı. Soysert, "Diyeti patlattık!" esprisiyle  gülümsetti.

Oyuncu Dolunay Soysert, önceki gün Arnavutköy'de objektiflere yansıdı. Soysert, bir kebapçıda spor eğitmeni ve bir erkek arkadaşıyla birlikte yemek yedi. Yemek sonrası mekanın kapısında görüntülenen oyuncu, ayaküstü soruları cevapladı.

"ARA SIRA BÖYLE KAÇAMAKLAR YAPIYORUZ"

Geçtiğimiz günlerde yakın arkadaşları Aslı Enver ve Ebru Cündübeyoğlu ile birlikte tatilden görüntüler paylaşan Dolunay Soysert, "Ara sıra böyle kaçamaklar yapıyoruz. İyi geliyor. Zaten bir daha kolay kolay çıkamayacağız" dedi.

"SPOR SONRASI YEMEĞE GELDİK. DİYETİ PATLATTIK!"


Sokakta fazla konuşmak istemediğini belirten Soysert, yanındaki erkek arkadaşlarının sorulması üzerine ise, "Biri spor hocam, diğeri salondan arkadaşımız. Spor sonrası yemeği geldik. Diyeti patlattık!" şeklinde esprili bir açıklamada bulundu.
48 yaşındaki Soysert ve arkadaşları, ardından soluğu bir dondurmacının önünde aldı.

“FİZİĞİN ÖNE ÇIKMASI HEPİMİZ İÇİN ÇOK YIPRATICI”

Dolunay Soysert, geçtiğimiz aylarda meslektaşı Hazal Kaya'nın "Kilolu kadınlara başrol vermiyorlar" açıklaması hakkında da konuşarak şu ifadelere yer vermişti: “Televizyonda belli normlar konusunda oyunculara diretmelerin olduğunu biliyorum. Bu gerçekten zor bir süreç. Kadınlar için zaten bir sürü dayatmanın olduğu toplumda bir de ekranda işini yapmaya çalışan insanların fiziksel dayatmaların içerisinde tutulması, hatta yeteneğinin, performansının önemsiz hale gelmesi, fiziğinin öne çıkması hepimiz için çok yıpratıcı ve emeğimize büyük saygısızlıktır.”
Soysert, "Siz hiç bu tarz bir dayatma ile karşılaştınız mı?" şeklindeki soruya ise, "Çok uzun süreli bir kariyerde genç arkadaşlarımın geçtiği yolculuktan daha farklı yolculuktu bizimkiler. Şimdi onlara hayat çok daha katı. Geçmişle şu an arasında estetik açıdan çok daha sert diretmeler var. Ben yaşamıyorum ama pek çok öğrencim ve genç arkadaşım var. O sıkıntıları yaşadıklarını biliyorum" cevabını vermişti.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER