Şok Gerçek! Bunca Zamandır Yarışmada Kalmasının Nedeni Bu! Meğer Masterchef Dilara Ve Mehmet Şef...

Şok Gerçek! Bunca Zamandır Yarışmada Kalmasının Nedeni Bu! Meğer Masterchef Dilara Ve Mehmet Şef...
YAYIN TARİHİ: 30.12.2021 16:17:00

TV 8’de yayınlanan Masterchef’te son 6 heyecanı yaşanıyor. Türkiye’nin Masterchef’i olmak isteyen yarışmacılar tüm numaralarını sergiliyorlar. Son 6’ya kalanlardan biri de tüm sezon boyunca sivri çıkışlarıyla bilinen Dilara Başaran. İzleyiciye saç baş yolduran isimlerden biri olan Dilara Başaran hakkında önceki günlerde flaş bir iddia ortaya atıldı. Dilara Başaran’ın Masterchef’te kalmasının nedeni şef Mehmet Yalçınkaya mı? 

Masterchef’le ilgili bu iddia yarışma hakkındaki tüm bilinenleri unutturacak cinsten. Masterchef’in başından bu yana oldukça isimlerden biri Dilara Başaran. Mutfaktaki yetenekleri tartışma konusu bile olmayan ancak huyu suyuyla diğer yarışmacılarla bir türlü iyi geçinemeyen Dilara Başaran, son 6’ya kalan iki kadın yarışmacıdan biri oldu. Yarışma sırasında adı aşk dedikodularına da karıştı Dilara Başaran’ın. Bir dönem Katar’da çalışan aslen Tekirdağlı olan Dilara Başaran’ın, yarışmadaki hemşehrisi Sergen Özen’e kalbini kaptırdığı iddia ediliyor. Sık sık didişseler de, asla birbirlerini bırakmayan ikilinin davranışları da bu iddiaları doğrulara nitelikte.

Yarışmanın olay kadını Dilara Başaran hakkında bu kez de flaş bir iddia ortaya atıldı. O iddianın diğer bir tarafı da jüri üyesi Mehmet Yalçınkaya. Dilara Başaran ile Mehmet Yalçınkaya’nın anne tarafından akraba oldukları iddiası sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. İddianın aslı astarı var mı bilinmiyor. Ancak konu hakkında hem Dilara Başaran hem de Mehmet Yalçınkaya cephesinden bir açıklama gelmemesi kafaları karıştırıyor. 


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR