SMS'le 10 dakika içerisinde 5 bin lira hesabınızda! Ayda 200 lira geri ödeme! Paranız çoktan hazır!

SMS'le 10 dakika içerisinde 5 bin lira hesabınızda! Ayda 200 lira geri ödeme! Paranız çoktan hazır!
YAYIN TARİHİ: 4.11.2021 09:58:00

​SMS'le 10 dakika içerisinde para ödemesi! Paranız yok ve acil nakit paraya ihtiyaç duyuyorsanız telefonunuzla hemen para kazanabilirsiniz. Halkbank'a gönderebileceğiniz SMS ile 10 dakika içerisinde paranız hesaba yatıyor. Bankadan yapılan açıklamaya göre; 5 bin TL kredinin geri ödemesinde 36 aylık vade olacak. Bu da aylık 200 lira taksit anlamına geliyor. İşte çabucak alabileceğiniz kredinin detayları!

Paraya ihtiyacı bulunan kişilere hemen şimdi ödeme! Bankalar kredi dağıtmaya devam ederken son olarak yapılan açıklamada 5 bin liralık yeni bir kredi kampanyası dikkat çekiyor. Halkbank tarafından başlatılan kampanyaya göre; yalnızca 10 dakika içerisinde 5 bin lirayı hesabınızda bulabilirsiniz. 

Maaşını Halkbank'tan alan veya maaşını aktarmayı taahhüt eden emeklilere 5.000 TL'ye kadar olan nakit ihtiyaçları için kredi imkanı sağlanıyor. 36 ay vadeli verilen kredi aylık %1,60 faiz oranıyla dikkat çekiyor.

Alacağınız parayı 200 liralık taksitler halinde uzun bir süreyle ödeyebilirsiniz. İsterseniz 3 ayda bir ödeme yapma imkanı da bulunuyor.

FAİZ BELLİ OLDU

Kredi ödemelerinizi 4 farklı şekilde ödeyebilirsiniz. Aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli ve 3 ayda bir eşit taksitli ödeme seçenekleri bulunuyor. Bankayla yapacağınız anlaşmaya göre ödemelerinizi bu ödeme yollarından biriyle kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yıllık toplam maliyet oranı; faiz, tahsis ücreti ve vergileri kapsamakta olup örnek vade ve tutar üzerinden hesaplanmıştır.


Tahsis ücretine %5 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) dahil edilmiştir.

Ürüne ait faiz oranları, Halkbank'tan en az kredi taksit tutarı kadar Kredili Mevduat Hesabı açtırmayı ve Hayat Sigortası yaptırmayı talep eden müşterilerimiz için geçerlidir.

(Hayat sigortası primi, müşterinin yaşı, cinsiyeti ve kredi tutarına bağlı olarak değişmekte olup, 5.000 TL 36 ay vadeli kredi kullanan 50 yaşında erkek müşteri için bir yıllık sigorta primi 62,97 TL' dir.)

SMS ile yapılan başvurularda da üst limit 5.000 TL'dir.Halkbank, gerektiğinde kredi şartlarında değişiklik yapma ve kredi kullandırımını durdurma hakkını saklı tutar.

Başvuru işlemlerini Halkbank İnternet Şubesi veya Halkbank Mobil Şube üzerinden yapabilirsiniz. Ayrıca banka şubelerine giderek kredi başvurusunda da bulunabilirsiniz.


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER