Sırra Kadem Basan Arka Sokaklar’ın Suat’ı Nihayet Yüzünü Gösterdi! Figen Evren Bakın Ne Hale Geldi

Sırra Kadem Basan Arka Sokaklar’ın Suat’ı Nihayet Yüzünü Gösterdi! Figen Evren Bakın Ne Hale Geldi
YAYIN TARİHİ: 17.12.2021 13:42:00

16 sezondur kesintisiz olarak Kanal D ekranlarında cumartesi akşamları yayınlanan Arka Sokaklar kadrosundan kimler geldi kimler geçti. Pek çoğu bu dizi sayesinde şöhrete kavuştu. Kimisi de inzivaya çekildi. Onlardan biri de Hüsnü Çoban’ın eşi Suat Çoban’a hayat veren Figen Evren. Figen Evren sırra kadem bastıktan yıllar sonra ortaya çıktı. Bakın şimdi ne halde… 

Sırra Kadem Basan Arka Sokaklar’ın Suat’ı Nihayet Yüzünü Gösterdi! Figen Evren Bakın Ne Hale Geldi. Başladığı günden bu yana 16 sezon geçse reytingleri hala ilk günki gibi olan Arka Sokaklar’ın yapımcılığını Türker İnanoğlu üstleniyor. Dizinin en çok akılda kalan isimlerinden biri Hüsnü Çoban karakterine hayat veren Özgür Ozan’ın partneri Figen Evren’di. Çoban Ailesi’nin annesi Suat’a hayat veren Figen Evren, diziye ölerek veda etmişti.

Suat Çoban’ın ölümü sahneleri hala hafızalardan çıkmıyor. Hüsnü Çoban’ın eşi Suat Çoban karakterine hayat veren usta oyuncu Figen Evren ise bir anda ortalardan kayboldu. Usta oyuncu Suat Çoban karakterini o kadar içselleştirdi ki izleyiciyle muhtemelen başka bir karakter oynasa pek de sevilmeyecekti. Peki bir anda buhar olan Figen Evren şimdilerde ne halde? Neler yapıyor? Arka Sokaklar’ın Suat’ı olarak hafızalara kazınan Figen Evren yıllar sonra Instagram’da ortaya çıktı. Diziden ayrıldıktan sonra Çanakkale’nin Asos ilçesine yerleşen Figen Evren’e yıllar adeta uğramadan geçmiş gibi. İşte Figen Evren’in merak edilen son hali. 


 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR