Şipşak Başvur 6.000 TL Hemen Hesabına Yatsın! Pazartesi Lokumu Geldi! Herkes Yarın Alacak!

Şipşak Başvur 6.000 TL Hemen Hesabına Yatsın! Pazartesi Lokumu Geldi! Herkes Yarın Alacak!
YAYIN TARİHİ: 29.01.2022 12:05:00

Yıl sonu yaklaşırken nakit gereksinimleri tavan yaptı. neyse ki bankalar imdada yetişiyor. N Kolay, nakit bozukluğu çeken müşterilere masrafsız başvuru yapabilecekleri 6.000 TL kredi desteği sunduğunu duyurdu. Üstelik kredinin geri ödemesi esnasında herhangi bir faiz düzeyi uygulanmayacak! Bu anlamda 6.000 TL nakit kredi faizsiz olarak hesaplara yatacak. 

Aktif Bank'ın içerisinde yer alan NKolay müşterileri için muhteşem bir kampanyaya başladı. 6.000 TL limitle kredi desteği için açıklama yapıldı. Vatandaşlar faizsiz kredinin keyfini sürecek.

NKOLAY KREDİ DESTEĞİNE BAŞVURU NASIL YAPILIR?


NKOLAY müşterilerine çok güzel bir kampanya ile merhaba diyor. Bu anlamda 6.000 TL limitinde kredi ödemesi yapılacak. Bu kredi masrafsız olarak, şartsız olarak ve en önemlisi faizsiz olarak verilecek. Bu krediyi almak için N Kolay resmi internet sitesi ve mobil uygulaması üzerinden başvuru talebinde bulunabilirsiniz. Kredi amacıyla oluşturulan yapılan müracatlar, başvuruyu yapan vatandaşın Aktif Bank müşterisi olması durumunda geçerli oluyor. Kredi başvurusu yapan vatandaş Aktif Bank müşterisi değilse şubeye gidip kredi başvurusunda bulunabilir. 

FAİZSİZ 6.000 TL NASIL GERİ ÖDENİR? 


NKolay müşterisi olan vatandaşların nakit sıkıntısı çözüme kavuştuktan sonra, 6.000 TL geri ödemesi 1 ay sonunda yapılıyor. Aktif Bank müşterisinin hesabında yeterli bakiye varsa,
banka tarafından otomatik olarak tahsil edilir. Kredi desteği almış olan bireyin hesabında 30. Günün sonucunda yeterli bakiye yok ise 31-60 günleri arasında rastgele bir gün amacıyla da hesabın uygun bulunduğu anlardan birinde, kredi tutarı gecikme faizinin de üstüne eklenmesi ile tahsil edilir. 
Kredinin geri ödemesinin hesaplardan otomatik olarak yapılamaması durumunda, birey detaylı kurumlara giderek, ücreti nakit olarak yatırıp kredi borcunun kapanmasını sağlayabilir. Kredinin geri ödenmesinin sağlanması amacıyla ücret yatırılabilecek olan kurumlar:

•    Vakıfbank şubeleri ya da bankamatikleri
 
•    PTT şubeleri ya da bankamatikleri

Bu seçeneklere ek olarak N Kolay kartı kullanarak ödeme gerçekleştirmek amacıyla bütün bankaların bankamatiklerine başvurulabilir.

 

Kredi Desteğine Kaç Kere Başvuru Yapılabilir?


N Kolay kredi desteğine ilk kredinin geri ödemesinin yapılması gerekmektedir. Geri ödemenin sonuçlanmış bulunduğu her destekten sonra, krediye yine müracaat yapılabilmektedir.

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR