Sinem babasının kopyasını seçmiş! Kenan İmirzalıoğlu ve kayınpederini görenler baba-oğul sanıyor

Sinem babasının kopyasını seçmiş! Kenan İmirzalıoğlu ve kayınpederini görenler baba-oğul sanıyor
YAYIN TARİHİ: 17.12.2021 21:21:00

Magazin dünyasının gözde çifti Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu’nun attıkları her adım olay yaratmaya devam ediyor. Kızları Lalin’in hemen ardından ikinci çocuk müjdesini veren çift, yeniden anne-baba olmanın heyecanını yaşıyor. Kenan İmirzalıoğlu şimdilerde Kim Milyoner Olmak İster’i sunarken, Sinem Kobal herhangi bir yapımda yer almıyor ama sosyal medyada fırtınalar estiriyor. Geçtiğimiz günlerde Sinem Kobal’ın babasına ait öyle bir fotoğraf ortaya çıktı görenler inanamadı. Kobal’ın babası Kenan İmirzalıoğlu’nun kopyası gibi.

2016 yılında sürpriz bir şekilde başlayan aşklarını nikah masasına taşıyan Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu çifti o gün bugündür magazin dünyasının en çok konuştuğu çiftlerden biri. Ünlü çift geçtiğimiz yıl mutlu mesut evliliklerini, ilk çocukları olan Lalin’le taçlandırarak mutluluklarını katmerlemişti. Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, Lalin’le arayı çok açmadan ikinci çocuk müjdesini verdi. Sinem Kobal’ın hamileliği kısa bir süre önce basına yansımış sonrasında Kenan İmirzalıoğlu haberi doğrulayarak ikinci çocuklarının da cinsiyetinin kız olduğunu belirtmişti. Sinem Kobal şimdilerde herhangi bir projede yer almayıp anneliğin tadını çıkarıyor. Ama bir yandan da sosyal medyayı sallamaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Sinem Kobal’ın babası Mehmet Kobal’a ait bir fotoğraf sosyal medyada patladı. Nedeni ise kayınpeder Kobal’ın gençliğinin damat Kenan İmirzalıoğlu’na olan benzerliği. Görenleri şaşkına çeviren bu benzerliği sosyal medya kullanıcıları defalarca dile getirdiler. İşte Sinem Kobal’ın babası Mehmet Kobal’a ait olan o gençlik fotoğrafı:


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER