Şimdi Yayınlandı! Bu İki Bankaya Dikkat, Özellikle Kredi Alamayanlar! 50.000 TL Kredi Hesabınızda

Şimdi Yayınlandı! Bu İki Bankaya Dikkat, Özellikle Kredi Alamayanlar! 50.000 TL Kredi Hesabınızda
YAYIN TARİHİ: 10.07.2021 17:52:00

Şimdi Yayınlandı! Bu İki Bankaya Dikkat, Özellikle Kredi Alamayanlar! 50.000 TL Kredi Hesabınızda olacak. Kredi kullanmak isteyenlere kredi veren bu iki banka, çok hızlı ve anında kredi vereceğini duyurdu.

Şimdi Yayınlandı! Bu İki Bankaya Dikkat, Özellikle Kredi Alamayanlar! 50.000 TL Kredi Hesabınızda olacak. Kredi kullanmak isteyenlere kredi veren bu iki banka, çok hızlı ve anında kredi vereceğini duyurdu. Devlet memuru olan kişiler para ihtiyaçları oldukları zaman ilk olarak kendi maaş aldıkları şubelere giderler. Bu şubelerden kullanılan krediler haricinde de diğer bankalardan kredi alabilirsiniz. Özellikle özel bankalardan olan Burganbank ve Şekerbank devlet memuru olan kişilere uygun faizlerle 50.000 TL kredi imkanı sağlamaktadır. 36 ay vadeye kadar verilen bu krediler de banka 3 ay erteleme ve Dilerseniz 6 ay erteleme yapma imkanı da sizlere sunacaktır. 50.000 TL üzerinde de bu bankalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Sizlere kredi kampanyaları hakkında bilgileri vermek istiyoruz.

Burgan Bank devlet memuruna 50.000 TL kredi nasıl alınır?

Burgan Bank yeni müşteri portföyü oluşturmak için çeşitli kredi kampanyaları yapmaktadır. Kredi kampanyalarında en çok duyulan emekli kredileriydi. Emekli kredileri haricinde artık devlet memuru olan kişilerde bu bankalardan istedikleri zaman kredi alabileceklerdir. Kredi notu düşük olan kişiler genellikle bankalardan onay alamayan kişilerdir. Burgan Bank sizin devlet memuru olmanız durumunda Kredi notunuz düşük olsa bile 50.000 TL'ye kadar kredi imkanı sağlayacaktır. Kredi başvurusu için size en yakın Burgan Bank şubesine giderek işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Onay almanız durumunda banka sadece kimliğinizle sizin devlet memuru olmanız durumunda krediyi kullandıracaktır. Kredi başvurusu sonrasında banka sizin puanınıza göre de faiz oranı uygulayacaktır.

Şekerbank devlet memurlarına kredi başvurusu nasıl yapılır?

50.000 TL kredi almak isteyen müşteriler Şekerbank şubelerine kimlikleriyle giderek bu kredi için başvuru yapabilirler. Şekerbank şubelerinden yapacağınız kredi başvurusunda devlet memuru olmanız durumunda sizlere onay verilecektir. 50.000 TL kredi alacak olan müşteriler 36 ay vadeye kadar, Şekerbank kredisini alabilir. Banka ayrıca sizlere diğer bankalarda olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatan bir kredi kampanyası yapmaktadır. Borç kapatma Kredisi olarak verilen bu Kredi 100.000 TL'ye kadar verilmektedir. Bankadan daha yüksek limitlerde de kredi kullanmanız mümkündür. Bunun için bankaya bir ipotek vermeniz gerekiyor. İpotek karşılığı ihtiyaç kredisi alacaksınız bankaya vereceğiniz İpoteğin ekspertiz değerinin %50 si ne kadar işlem yapabilirsiniz.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER