Şimdi Hakan Sabancı düşünsün! Belalısı Aygün Aydın’dan yatak ifşası! Hakan Sabancı yatakta anadan...

Şimdi Hakan Sabancı düşünsün! Belalısı Aygün Aydın’dan yatak ifşası! Hakan Sabancı yatakta anadan...
YAYIN TARİHİ: 1.01.2022 13:29:00

Hepimiz onu Hakan Sabancı sayesinde tanıdık. Sabancıların çapkın veliahtı Hakan Sabancı’nın başı Aygün Aydın’la belada. Aygün Aydın bir dönem Hakan Sabancı ile aşk yaşadığını sosyal medya hesabından duyurarak hayatlarımız girmiştik. Ancak sonrası sandığımız gibi olmadı. Hakan Sabancı Aygün Aydın’ı bıraksa da Aydın onu bir türlü bırakmadı. Paylaşımlarıyla Sabancı Ailesinin tamamını da çileden çıkaran Aygün Aydın şimdi de yatak ifşasıyla gündeme bomba gibi düştü.

Aygün Aydın, Hakan Sabancı’nın peşini bırakmıyor. Hakan Sabancı ile yaşadığı aşkı sosyal medyada ifşa ederek magazin camiasına giren Aygün Aydın, Sabancı kendisini terk etse de peşini bırakmadı Sabancı’nın. Sık sık sosyal medya paylaşımların yer veriyor ya da laf atıyor Sabancı’ya. Hatta bu yüzden başı belaya bile girdi. Sabancıların isteğiyle 3 gün zorlama hapis bile yatan Aygün Aydın durulacağına daha çok coştu. Hakan Sabancı’yı iyiden iyiye takıntı haline getiren Aygün Aydın bir süre Hakan Sabancı hakkındaki sessizliğini korusa da çok fazla dayanamadı. Geçtiğimiz günlerde Hakan Sabancı hakkında ortaya atılan bir aşk dedikodusu sonrasında yine yaptı yapacağını.

Hakan Sabancı’nın adı bir süredir Dilara Aksüyek ile anılıyor. Bunun üzerine gaza gelen Aygün Aydın, Dilara Aksüyek’in kendisine benzemek için estetik yaptırdığını iddia etti. Haberleri Hakan Sabancı ile birlikte çıkarttıklarını iddia eden Aygün Aydın şimdi de yatak ifşasıyla gündemde. "Bence harika bir nevresim. Yeni yıl için nevresim linki hazırlıyorum size" notuyla bir paylaşım yapan Aygün Aydın’ın paylaşımındaki kişinin Hakan Sabancı olduğu iddia edildi.  

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER