Şimdi Bunu Yapın Hesabınıza 1.750 TL Ve 2500 TL Yatsın! Keş Para Lazımsa Hemen Verilecek! Son Gün..

Şimdi Bunu Yapın Hesabınıza 1.750 TL Ve 2500 TL Yatsın! Keş Para Lazımsa Hemen Verilecek! Son Gün..
YAYIN TARİHİ: 5.11.2021 10:33:00

​Nakit para lazımsa hemen verilecek! Peş peşe açıklama yapıldı. Vatandaşları bayram ettirecek haber geldi. Promosyon sözleşmesinin imzalanması akabinde referans gösterilen emeklinin Yapı Kredi Bankası vasıtasıyla alacağı bir aylık net maaşı 1.500 TL’ye kadarsa 1.200 TL, 1.500 TL- 2.500 TL arasındaysa 1.500 TL, 2.500 TL’nin üzerindeyse 1.750 TL ve 2.500 nakit promosyon ödenir. Son gün açıklaması yapıldı. 

Son dönemde vatandaşların nakit para ihtiyaçları oldukça ayyuka çıkmış durumda. Bu anlamda yüksek enflasyon ve düşük maaşlar özellikle emeklileri oldukça zorluyor. Yapı Kredi bankası yapmış olduğu kampanya ile 1.750 ve 2.500 TL promosyon ödemesi yaparak emeklileri mest ediyor.

YAPI KREDİ'DEN KOŞULSUZ 1.750 VE 2.500 TL 

T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu (SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı) emeklilerine özel hazırlamış olduğumuz “Emeklilik Paketi” avantajlarımızdan yararlanmak amacıyla emekli maaşınızı Yapı Kredi’den almanız yeterli!Yeni Emekli Olacağım

SSK ya da Bağ-Kur’dan emekli olacaksanız e-Devlet / SGK Müdürlüklerine gerçekleştireceğiniz başvuruda, Emekli Sandığı’ndan emekli olacaksanız çalışmakta olduğunuz kuruma ya da Emeklilik Hizmetleri Genel Müdürlüğü Kamu Görevlileri Emeklilik Daire Başkanlığına ileteceğiniz emeklilik müracaat dilekçesinde Yapı Kredi’yi tercih edebilirsiniz.


EMEKLİYİM, MAAŞIMI YAPI KREDİ’DEN NASIL ALABİLİRİM?

Yapı Kredi müşterisi iseniz Yapı Kredi Mobil, Bireysel İnternet Şubesi’nden basitçe taşıyabilirsiniz. Hem de 444 0 444 / 0850 222 0 444’ten Müşteri Etkileşim Merkezimizi arayabilir, yalnızca nüfus cüzdanınızla size en yakın şubemize uğrayabilir ya da e-Devlet üzerinden SGK emekli maaşınızı Yapı Kredi’ye taşıyabilirsiniz.

Yapı Kredi müşterisi değilseniz anında Yapı Kredi Mobil’i indirip müşterimiz olarak basitçe emekli maaşınızı taşıyabilirsiniz. Dilerseniz e-Devlet ya da SGK Müdürlükleri aracılığı ile da SGK emekli maaşınızı Yapı Kredi’ye taşıyabilirsiniz.

YAPI KREDİ'DEN İLK EMEKLİ MAAŞI NE ZAMAN ALINIR?

Maaşınız Yapı Kredi’ye aktarım olduktan sonra sıradaki ayın maaş dosyası Sosyal Güvenlik Kurumundan Bankamıza gelir, maaş dosyanız geldiği zaman otomatik SGK hesap açılışınız gerçekleşerek maaş ödeme gününüzde maaşınız hesabınıza geçer.

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER