Şimdi Belli Oldu! İŞKUR 6800 TL Maaşla KPSS Şartsız Kamuya Memur, İşçi ve Personel Alımı Yapıyor

Şimdi Belli Oldu! İŞKUR 6800 TL Maaşla KPSS Şartsız Kamuya Memur, İşçi ve Personel Alımı Yapıyor
YAYIN TARİHİ: 14.02.2022 12:22:00

Son zamanlarda ülkemizde derinleşen ekonomik kaygılar, birçok kişinin iş arayışları için yeni umut kapıları aranmasına neden olmaktadır. Yüksek enflasyon ve kur artışlarının yaşandığı ülkemizde işsizlik problemlerinin de yükseldiği bugünlerde İŞKUR üzerinden iş arayışları da artmaktadır.

İŞKUR'un geçen yılın sonunda yayınladığı ilanlarında pek çok şehirde istihdam edilmek sureti ile KPSS şartı aranmadan pek çok memur ve işçi alımı yapacağı açıklanmıştı. Bu ilanlar halen güncelliğini korumakta olup İŞKUR sitesi üzerinden güncel ilanları takip etmek ve başvuru yapmak için yazımızın devamını okuyabilirsiniz. Çeşitli il ve işçe belediyeleri de dahi olmak üzere en az ilkokul mezunlarının başvuru yapabileceği iş ilanları İŞKUR kurumunun internet adresi üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Birçok çeşit kademe ve bölüme yapılan iş ilanlarında işin niteliğine göre şartları yerine getirmeniz halinde bu ilanlara yine İŞKUR internet sitesi üzerinden ya da bizzat kuruma giderek başvurunuzu yapmanız mümkündür.

İŞKUR Kaydı Nasıl Oluşturulur?


İŞKUR binlerce kişiye iş imkânı sağlayan kurumların başında gelmektedir. İŞKUR üzerinden yapacağınız başvurularda dikkat edilmesi gereken birkaç husus bulunmaktadır. Bunlar öncelikle resmi internet sitesine giriş yaptıktan sonra İŞKUR üzerinde kayıt oluşturmanız gerekmektedir. Burada yazan bilgilerin doğru ve tam olması iş arama ve iş başvuru işlemleri için oldukça önemlidir. Adres, kişisel bilgiler, mezuniyet bilgileri varsa daha önceki iş deneyimlerinin eksiksiz doldurulması başvurularınızın olumlu sonuçlanması için gereklidir. İŞKUR kayıt ekranlarında hem işverenlerin kayıt olabileceği yerler hem de iş arayan bireylerin kayıt olabileceği yerler ayrı bir şekilde gösterilmektedir. Size uygun bölümden kayıtlarınızı kolaylıkla tamamlamanız mümkündür.İŞKUR sayfası üzerinde her kademeden ve birçok kamu kurumundan iş ilanları iş alımı yapılacak ilanlarda sıralanmakta olup bu iş ilanlarından kendinize uygun olanları inceleyip başvurularınızı direkt bu ekran vasıtası ile yapabilirsiniz.

İŞKUR sayfası üzerinden kurum dışı işçi alımı bölümü ilanlarında güncelde birçok belediye için deneyim sahibi ve deneyimsiz işçi alım süreçleri devam etmektedir. Bu ilanlarda aranan şartlara ilanların içine tıklayarak rahatlıkla görebilirsiniz.
 

İŞKUR Memur Alımı İlanları


-Adalet Bakanlığından İcra Müdür ve Müdür Yardımcısı Alımı Sınavı İlanı 23.02.2022

-Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığından Savunma Sanayii Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavı 22.03.2022

-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Eri Alım İlanı 18.02.2022

-Antalya Kumluca Belediyesi Zabıta Memuru Alım İlanı 16.02.2022

-Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığından Türkiye Ulusal Ajansı Personel Alım Sınavı 14.02.2022

-Giresun Aydındere Belediye Başkanlığından Zabıta Memuru Alım İlanı 25.02.2022


-Kilis Elbeyli Belediye Başkanlığından İlk Defa Atanmak Üzere Memur Alım İlanı 01.03.2022

-İstanbul Beykoz Belediyesi Müfettiş Yardımcılığı Mesleki Giriş Sınav İlanı 25.02.2022

-ÖSYM Başkanlığı Sözleşmeli Bilişim Personeli Sınav İlanı 14.02.2022

-TBMM Kamu Denetçiliği Kurumu Sözleşmeli Personel Alım İlanı 25.02.2022

-Bartın Kurucaşile Belediye Başkanlığından İlk Defa Atanmak Üzere Memur Alım İlanı 24.03.2022

-Çanakkale Belediye Başkanlığından İlk Defa Atanmak Üzere Memur Alım İlanı 08.04.2022


İŞKUR İŞ İLANLARI İÇİN LİNKLERİ TIKLAYIN

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

https://www.iskur.gov.tr/baglantilar/kamu-memur-alim-ilanlari/


 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR