Şimdi Belli Oldu! Halkbank'tan Emeklilere 100.000 TL'lik Destek! İhtiyacı Olan Emeklilere Veriliyor

Şimdi Belli Oldu! Halkbank'tan Emeklilere 100.000 TL'lik Destek! İhtiyacı Olan Emeklilere Veriliyor
YAYIN TARİHİ: 30.01.2022 12:15:00

Halk Bankası bağlamında yaşama geçirilen mutlu emekli gereksinim kredisi kampanyası dahilinde düşük faiz oranları ile 100.000 TL destek kredisini her emekliye sunulacağına dair açıklamalar resmi internet sitesi üzerinden açıklandı. Yapılan kampanya kapsamında 1,69'dan başlayan faiz oranları ile eş güdümlü her emekli vatandaşa 100.000 TL gereksinim kredisi verilecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen emekli vatandaşlarımızdan aranan şartların sağlanması durumunda kısa sürede dönüşler sağlanarak hesabında 100 bin TL'lik desteği görebilirsiniz.

Halkbank emeklilerin acil nakit ihtiyacını gidermek amacıyla görkemli bir kampanya başlattı! Her emekliye 100.000 TL destek! İşte kampanyaya dair çoğu detay! Halkbank'ın mutlu emekli  ihtiyaç kredisi bağlamında kampanyaya dair çok sayıda ayrıntıyı makalemizde verdik. İşte sizler amacıyla Halkbank mutlu emekli  ihtiyaç kredisi müracaat şartları ve mutlu emekli  ihtiyaç kredisi müracaatları nasıl gerçekleştireceğine dair tüm detaylar haberlerim.com.tr'de. 


 

Halkbank Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi


Maaşını Bankamızdan alan veya maaşını Bankamıza aktarmayı taahhüt eden emekli müşterilerimizin tüm nakit ihtiyaçları için aylık %1,58’den başlayan faiz oranları ve bütçelerine uygun geri ödeme seçenekleriyle 100.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli kredimizdir.

Dilerseniz 100.000 TL’ye kadar kredinizi aylık %1,58'den başlayan faiz oranıyla tahsis ücretli veya aylık %1,63’den başlayan faiz oranıyla tahsis ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.


Aylık eşit taksitli,
Artan taksitli,
Azalan taksitli, 
3 ayda bir eşit taksitli,
Serbest ödemeli olarak yapabilirsiniz.

 
Halkbank Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisine Nasıl Başvuru Yapılır?


Halk Bankası doğrultusundan başlatılan kredi kampanyasından yararlanmak isteyen her emekli vatandaşımız ilk olarak emekli maaşını Halk Bankası'na taşımaları gerekmektedir. Daha sonra en yakın Halkbank şubesine giderek, Halkbank şubesinden tespit edilen süre bağlamında maaşlarını alacağı sözünü vermeleri durumunda rahatça müracaat işlemlerini başlatabilirler.Düşük faiz oranları ve elastik ödeme şartları ile çoğu emekli vatandaşın dikkatini üstüne çekmeyi başaran mutlu emekli ihtiyaç kredisini müracaat işlemlerinizi en yakın Halkbank şubesinden, Halkbank İnternet bankacılığından ya da Halkbank mobil programı üzerinden basitçe gerçekleştirebilirsiniz. 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR