Şimdi Belli Oldu! BAĞ-KUR Ve SSK-SGK Emeklilerine Ek Ödeme! 7.000 TL Tutarındaki Ödeme İlaç Gibi...

Şimdi Belli Oldu! BAĞ-KUR Ve SSK-SGK Emeklilerine Ek Ödeme! 7.000 TL Tutarındaki Ödeme İlaç Gibi...
YAYIN TARİHİ: 12.02.2022 11:38:00

SGK-SSK ve Bağkur'lu olan vatandaşlar ek para bağlamında rahat bir nefes alacaktır. Kamu bankaları ile eş güdümlü özel bankalar da 2022 senesinde emekli vatandaşın yüzünü güldürüyor. Yarış durumunda olan bankalar emekliler amacıyla sık sık kampanya düzenliyor. Yeni kampanyada karşılıksız ve geri ödemesiz 7 bin TL verilecek.

BAĞ-KUR ve SGK emeklileri amacıyla 7 bin TL ödeme. Emeklilere verdiği ek ödemeler rahat soluk almalarını sağlıyor. BAĞ-KUR ve SGK emeklileri amacıyla 7 bin TL ödeme. Emeklilere verdiği ek ödemeler rahat soluk almalarını sağlıyor. Bankalar emeklilere sağlayacakları promosyon ödemelerini de tekrar belirleyerek sevindirmeye devam ediyor.  Emeklilerin müracaat yapmaları halinde maaşlarının iki katına kadar promosyon ödemesi alabilecek.Emeklileri sevindiren haber sabah saatlerinde Denizbank bağlamında geldi. Denizbank ATM üzerinden ya da banka şubelerinden müracaat yapmaları durumunda nakit promosyon ödemesi gerçekletireceğini açıkladı. Emekli kişilerin alabilecekleri promosyonlar emekli maaşlarını göre şekilleniyor. Banka bilgileri göz önünde bulundurarak emekli promosyon tutarlarını güncelledi. Hem de başka bankalar da promosyon ile açıklamalarda bulundu.


Denizbank 7 bin TL Tutarında Promosyon Ödemesi Yapacak!


Bankalar 2022 senesine bağlı olan promosyon paralarının miktarlarını tekrar belirledi. 
Şu anda en yüksek promosyon ödemesi yapacak olan banka Denizbank olarak ön plana çıkıyor. Banka doğrultusundan emekli vatandaşlara 7.000 TL tutarında nakit promosyonun yanında olarak ref yaptıkları her emekli vatandaş bağlamında 250 TL ek ödeme alabilecek. 5 vatandaş ile sınırlı olan kampanyada toplam ödeme 7 bin TL tutarındadır.

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR