Şimdi Açıklandı! TC Kimlik Numarasının Son Numarasına Göre Ödeme Almak İsteyenlere Son Uyarı Geldi

Şimdi Açıklandı! TC Kimlik Numarasının Son Numarasına Göre Ödeme Almak İsteyenlere Son Uyarı Geldi
YAYIN TARİHİ: 8.02.2022 10:01:00

Vatandaşlar için TC kimlik numarası bağlamında 25000 TL alabilmek oldukça kolay. Şubat ayı sonuna kadar ödemeler yapmaya devam edilecek. 25.000 TL ödeme alabilmek isteyen vatandaşlar ilk taksit ödemelerinde 3 ay erteleme toplamda ise 36 ay vadeli ihtiyaç kredisini özel bankalar aracılığı ile alabilecek.

Kimlik numarasını 25.000 TL ödeme alabilmek isteyen vatandaşlar bu paraları ihtiyaç kredisi bağlamında alabilecekler.  Düşük faiz oranları ile kredi kullanabilmeleri amacıyla de banka kredi puanı yüksek olması gerekiyor. Oturduğunuz yerden süratli bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirebilecek ve 25 bin TL'ye kadar süratli bir şekilde banka üzerinden ödeme alabileceksiniz. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de


 

Fibabanka üzerinden müracaat nasıl yapılır? 


Fibabanka acil ihtiyaç kredisi müracaatında bulunacak olan vatandaşlar bağlamında yapmış bulunduğu Bu kampanyada ihtiyaç kredisi müracaatı SMS ile ya da internet sitesi üzerinden müracaat yaparak almaktadır. Fibabanka ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlar kredi taksitlerini ödemek istiyorlarsa banka şubelerine giderek ya da bankanın internet bankacılığını kullanarak işlem yapabileceklerdir.


Nakit gereksinimi olan vatandaşlar Fibabanka üzerinden ihtiyaç kredisi müracaatı gerçekleştirmek amacıyla bireysel ihtiyaç kredisi alması gerekmektedir. 
Banka yapmış bulunduğu kampanyada 25 bin TL'ye kadar Sadece t.c. kimlik numaranız bağlamında onay verilen vatandaşlara gelir belgesiz olarak işlem yapacak. 


Şubeye gitmeden başvurunuzun ilk aşaması amacıyla T.C. Kimlik Numaranızı 3422'ye mesaj atabilirsiniz. Kredi taksit ödemelerinizi; Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımızdan, 444 88 88 numaralı Telefon Bankacılığımızdan ve bütün şubelerimizden süratli ve basitçe gerçekleştirebilirsiniz.Adabank ​üzerinden müracaat nasıl yapılır? 


Adabank bireysel ihtiyaç kredisi olarak 25 bin TL'ye kadar gelir belgesiz olarak Kredi vereceğini duyurdu. t.c. kimlik numaranız üstünden gerçekleştireceğiniz müracaatta banka kredi notu 1200 ve üstünde olan vatandaşlar Adabank şubelerinden Sadece kimliklerini sunarak ne kadar kredi onayı aldıklarını görebilir. 

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR