Şimdi Açıklandı BİM-A101 Ve ŞOK'tan Alışveriş Yapacaklar Dikkat! Bunu Yapan Herkes 150 TL Alacak!

Şimdi Açıklandı BİM-A101 Ve ŞOK'tan Alışveriş Yapacaklar Dikkat! Bunu Yapan Herkes 150 TL Alacak!
YAYIN TARİHİ: 25.01.2022 13:47:00

BİM-A101 ve ŞOK market haricinde, Çiçeksepeti, Gittigidiyor, Hepsiburada, Pazarama, Morhipo, N11 ve Trendyol sitelerinden alış veriş yapacaklara çok özel bir kampanya başlatılmış durumda. Bu anlamda yapılan özel kampanya uyarınca 300 TL üzeri alış verişlerde toplam 150 TL armağan edilecek. 31 Ocak tarihine kadar geçerli olacak Maximum kampanyasının detayları…

İş Bankası tarafından çok önemli bir kampanya hayat geçirilmiş durumda ve kampanyanın bitmesine 6 gün kalmış durumda.  İş Bankası tarafından kullanıma sunulan Maximum kart ile BİM-A101 ve ŞOK marketin yanı sıra Çiçeksepeti, Gittigidiyor, Hepsiburada, Pazarama, Morhipo, N11 ve Trendyol sitelerinden indirimler alabilirsiniz. 


 

ŞİMDİ AÇIKLANDI BİM-A101 VE ŞOK'TAN ALIŞVERİŞ YAPACAKLAR DİKKAT! BUNU YAPAN HERKES 150 TL ALACAK!

İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximum Pati Kart, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kredi Kartı, Bireysel Bankamatik Kartları) kullanılarak oluşturulan alışverişler.


​Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart, MaxiPara Kartlar ve Aidatsız Kartlar ile oluşturulan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak oluşturulan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler ve ödeme kuruluşları vasıtasıyla oluşturulan alışverişler kampanyaya dâhil değildir.
Aynı gün aynı işyerinden oluşturulan alışverişlerden ise yalnızca biri kampanyaya dâhil sayılacaktır.
Kampanyaya dair Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi hedefli olup, iptal ya da iade işlemlerini içermemektedir.MaxiPuanlarınız 15 Şubat 2022 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 15 Mart 2022’dir. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en çok 150 TL MaxiPuan kazanabilir.
Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya devresi içinde oluşturulan alışverişlerin iptal edilmesi ya da satın alınan ürünlerin iade edilmesi halinde yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması halinde MaxiPuan ek kartın bağlı bulunduğu asıl karta yüklenecektir. Türkiye İş Bankası A.Ş.’nin kampanyayı değiştirme ve iptal etme hakkı saklıdır.DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR