Şimdi Açıklandı! 3.500 TL Ödemeler TC Kimlik Numarasına Göre Hesaplara Yatmaya Başladı!

Şimdi Açıklandı! 3.500 TL Ödemeler TC Kimlik Numarasına Göre Hesaplara Yatmaya Başladı!
YAYIN TARİHİ: 17.02.2022 18:40:00

Nakit gereksinimi problemi çeken vatandaşlar bağlamında müjdeli haberler gelmeye devam ediyor. 3.500 TL hesaplara yatmaya başlamış durumda.

Bankalar bağlamında 3.500 TL’ye kadar olan tutarlarda nakit ödemesi alabilmek isteyen vatandaşlara özel olarak bankalardan mühim bir duyuru geldi. Son dakika haberleri sonrasında T.C. kimlik numaralarına göre verilmesi ortaya konan nakit ödeme kampanyasında 3.500 TL alabilmek isteyen kişiler, özel banka ve kamu bankaları üzerinden istedikleri vakit söz hususu bu nakit kredi kampanyasına müracaatte bulunabilmektedir. Acil nakit gereksinimlerini olması durumunda 3.500 TL ödeme alabilmek isteyen vatandaşlar T.C. kimlik numarasına makul olarak 3 sene vade alternatifi ile tüketici kredisini kullanabilmektedir. 3.500 TL ödeme alabilmek isteyen vatandaşlar müracaat gerçekleştirmek istiyorlar ise banka kredi puanının makul olması durumunda bekleme olmadan süratli bir biçimde kredi müracaatlarına onay alabileceklerdir.


ŞEKERBANK 


Tüketici kredisi müracaatlarınızı şubeye gitmeden, tek bir SMS ile gerçekleştirebilirsiniz. - Kredi boşluk TCKN yazın, 1953'e gönderin, müracaat sonucunuz hemen cebinize gelsin. Yapılan müracaat ardından tarafınıza 3 dakika gibi bir vakit içerisinde kredi neticesi iletilmekte ve onaylanan tutar da en yakın Şekerbank şubesi üstünden temin edilebilmektedir. SMS ile kredi onayı alan kişiler, banka üstünde hesap sahibi ise bankanın mobil programı üstünden de 7 gün 24 saat kredi onaylanan tutarı şubeye gitmeden hesaba alınabilmektedir.

FİBABANKA 


Fibabanka, tüketici kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar amacıyla sunmuş olduğu son kredi kampanyasında 3.500 TL’ye kadar olan tutarları gelir belgesi vermeden  kredi alabileceğinizi belirtti. Tarafınıza en yakın banka şubesine müracaat yaparak ya da banka resmi internet sitesine giriş yaparak buradan müracaat gerçekleştirebilir, 3 vade ve de ilk taksit ödemesinde 90 günlük erteleme olanağı ile kredi kullanabilirsiniz.

YAPI KREDİ BANKASI 


Yapı Kredi Bankası tüketici kredi müracaatı yapacak vatandaşlar SMS ile anında süratli bir şekilde onay alabilecektir. Yapı Kredi Bankası ATM’si üzerinden bekleme olmadan 7 gün 24 saat krediler amacıyla müracaat yapma olanağı da tarafınıza sunulmaktadır.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR