Sigortam Yok, Beş Param Yok! Para Lazım Diyenler Bu Haber Size! 36 Ay Vadeli Nakit Ödeme Var

Sigortam Yok, Beş Param Yok! Para Lazım Diyenler Bu Haber Size! 36 Ay Vadeli Nakit Ödeme Var
YAYIN TARİHİ: 5.02.2022 13:45:00

Param yok, sigortam yok diyenler için detayları haberimizde veriyoruz. Artık şartsız, kefilsiz kredi alabilirsiniz. Sigortam yok diyenler hangi bankalardan kredi alabilir? Sigortası olmayanlar bankalardan kredi çekebilir mi? Merak ettiğiniz bu soruların cevaplarını sizler amacıyla araştırdık ve yazımızda bahsettik. Sizler de şayet sigortanız yoksa birtakım şartlara makul olmanız halinde bankalardan gereksinim kredisi kullanabilirsiniz. İşte size kredi veren bankalar ile ilgili bilgiler.

Sigortası olmayan vatandaşlar bankalardan kredi müracaatı gerçekleştirdikleri vakit onay alsalar bile sigortası olmadıkları amacıyla birtakım hallerde kredilerini kullanamıyorlar. Bu hal birtakım müşterileri sıkıntıya sokmaktadır. Eğer sizlerde sigortanızın olmadığı amacıyla bankalardan kredi müracaatı yapamıyorsanız birtakım bankaların yaptığı kampanyalardan haberdar değilsiniz demektir.  Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de Çünkü birtakım bankalar sizlere sigortanız olmasa bile gelir belgesiz olarak yalnızca kimlikle kredi kullandırıyor. Üstelik birtakım bankaların çevrimiçi olarak işlem yaptıklarını da belirtebiliriz. Sigortası olmayan vatandaşların kredi kullanabilmesi amacıyla kredi notunun yüksek olması gerekiyor. Kredi notu en yüksek olan vatandaşlar müracaat gerçekleştirdikleri vakit anında kredilerini kullanabilirler. Daha evvel bir bankadan kredi ya da kredi kartı kullandıysanız bu kullanımları da derli toplu olarak ödediyseniz vereceğimiz bankalar üzerinden SSK (SGK) olmasa bile kredi kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası kredi başvurusu


Garanti Bankası üstünden kredi kullanmak isteyen müşteriler kredi notu 1250 ve üstünde ise ve bankalarda hiçbir sorunu yoksa kredi müracaatını süratli bir bağlamda cep telefonu SMS ile yapabiliyor. Sms ile onay aldıktan sonra size en yakın Garanti Bankası şubesine giderek kimliğinizi verip onaylanan krediyi kullanabilirsiniz.


Garanti Bankası SMS ile kredi müracaatı yapar iken ilk olarak TC kimlik numaranızı yazıp bir boşluk bırakarak aylık net gelirinizi Daha sonra bir boşluk daha bırakarak dilediğiniz Kredi tutarını ve kredi cinsini yazıp 3280'e SMS olarak gönderebilirsiniz.


Eğer kredi onayı alırsanız 50 bin TL'ye kadar bir limit belirlenir. Bu limite kadar olan krediyi de kullanmak istiyorsanız anında prosedür yapabiliyorsunuz. Size en yakın banka şubesinden ev hanımı olmanız dahilinde bile bu krediyi kullanabilirsiniz.


Akbank kredi müracaatı

Sigortanız olmadığı durumda şayet Akbank kredi müracaatı yapacaksınız, bankaya gitmenize lüzum yoktur. Çünkü bankalar üstünden evraklarınız ile eş güdümlü müracaat yapmamız gerekiyor. 

Akbank müşterisi olmanız halinde Akbank uygulamasına girerek buradan kredi müracaatında bulunabiliyorsunuz. Şartlara makul olmanız halinde sizlere anında krediniz kullanılmaktadır. İhtiyaç kredisi müracaatı yapacak olan vatandaşlar Akbank uygulamasına girdikten sonra buradaki süratli Kredi sekmesini seçerek anında Kredi müracaatında bulunabilir. Onaylanan krediyi de anında hesaplarına atabilirler.Akbank başka bankalara nazaran daha yüksek kredi notu olan vatandaşlara onay veriyor. Genellikle 1300 ve üstünde bir kredi puanınız varsa ve sigortanız olmadığı amacıyla kredi alamıyorsanız. Akbank uygulamasına girerek Kredi müracaatında bulunabilirsiniz. Eğer bu bankada bir hesaplarınız yoksa bankada hesap açtıktan sonra internet bankacılığı parolası alıp bu şekilde kredi müracaatında bulunabiliyorsunuz. 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR