Sigortalı olarak çalışan kişilere kamu bankalarından 100.000 TL nakit imkanı

Sigortalı olarak çalışan kişilere kamu bankalarından 100.000 TL nakit imkanı
YAYIN TARİHİ: 7.09.2021 21:53:00

Sigortalı olarak çalışan kişilere kamu bankalarından 100.000 TL nakit imkanı gelir belgesiz olarak verilecek. Son dakika duyuruldu...

Sigortalı olarak çalışan kişilere kamu bankalarından 100.000 TL nakit imkanı gelir belgesiz olarak verilecek. Sigortalı olarak işyerinde çalışıyorsanız ve en az 6 aydır sigortanız yatıyorsa Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden 100.000 TL 36 ay vadeli Kredi kampanyasına başvuru yapabileceksiniz. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden banka kredi politikalarına uygun olan kişiler hemen kredilerini aynı gün içerisinde ister banka şubelerinden isterlerse de hesapları varsa bunu bu uygulama üzerinden kullanabileceklerdir.

Ziraat Bankası 100.000 TL kredi başvurusu

Ziraat Bankası üzerinden 100 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler 36 ay vadeye kadar ve ilk taksit ödemelerinde 3 ay ertelemeli Kredi başvurusunu banka şubeleri üzerinden yapabiliyor. Banka şubelerine giderken kimliğinizi ve gelir belgenizi yanınızda götürürseniz Kredi başvurularınızı yapmış olacaksınız.

Ziraat Bankası 100 bin TL'ye kadar vermiş olduğu bu krediler de ihtiyaç kredisi kampanyasına katılan müşterilerin diğer banka borçlarında kapatarak 36 ay vadeli Kredi verecektir. Size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek başvuru yapabildiğiniz gibi ayrıca bankanın resmi internet sitesi üzerinden Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak da Kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Doldurduğumuz form sonrasında 5 dakika içerisinde sizlere Kredi sonucu gelecek ve onaylanan kredinizi de hemen Ziraat Bankası şubelerinden kullanabileceksiniz.Vakıfbank 100.000 TL kredi başvurusu

Sigortalı olarak çalışan kişiler Vakıfbank üzerinden de 100 bin TL'ye kadar kredi başvurusunda bulunabiliyor. 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler Vakıfbank üzerinden 36 ay vadeye kadar düşük faizli kredi alacak. Vakıfbank özellikle kendi bankasından maaş alan müşterilerine maaşının 22 katına kadar kredi kampanyası yapıyor. Size en yakın banka şubesine gidebilir veya bankanın mobil uygulaması üzerinden kredi başvurusu yaparak 100.000 TL'ye kadar kredi kullanabilirsiniz.

Halkbank 100.000 TL kredi başvurusu

Halkbank üzerinden de 100 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu banka şubelerinden kimlik ve gelir belgenizi götürerek yapılıyor. Emekli olan kişilerin bu bankadan emekli maaşı alması şartı vardır. Halkbank şubelerine gidecek zamanı olmayan kişiler internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurarak hemen 36 ay vadeli kredi onayı alabilirler. Kredi notuna ve kredi siciline bakan bu banka üzerinden almış olduğunuz kredilerde ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme yapabilirsiniz.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER