Shiba Coin Yakımı Son Dakika: Shiba 1 TL Olur Mu? Shiba Yakımı Ne Zaman? Neden Yükseliyor?

Shiba Coin Yakımı Son Dakika: Shiba 1 TL Olur Mu? Shiba Yakımı Ne Zaman? Neden Yükseliyor?
YAYIN TARİHİ: 11.02.2022 12:23:00

Shiba Coin yakımı son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Shiba coin niçin yükseldi sorusunun cevabı merak ediliyor. Kripto para pazarı son zamanlarda dinamik günler geçiriyor. Bitcoin, Ethereum, Binance Coin, Cardano ve Tether gibi kripta para pazarının kıymetli coinlerinin sonrasında bilhassa son zamanlarda gündeme gelen Shiba Coin merak hususu oldu. Kripto para pazarında Dogecoin katili olarak gösterilen Shiba Coin'in yükselişi kripto para pazarı hareketlendirdi. Peki Shiba 1 TL olur mu? Shiba yakımı ne zaman? Neden yükseliyor?

Shiba Coin hakkında detaylar oldukça merak ediliyor. Bu anlamda Shiba Coin yakımı, Shiba Coin 1 Tl olur mu ve neden yükseliyor? Sorularına yanıtlar aranıyor. SHIB, şu anda hisse kanıtına geçiş yapan bir iş kanıtı blok zinciri olan Ethereum'a dayanmaktadır. SHIB coin anlık olarak yükseliyor ve düşüyor. 

SHİBA 1 TL OLUR MU? NEDEN YÜKSELİYOR?


SHIB coin şu anda 0,00002268 dolar civarında bulunuyor. %0,70 değer kayıbı yaşam sürdüren SHIB, gün aralığında 0,00002235 - 0,00002301 dolar civarında ilerledi. Shiba Coin'in 24 saatlik hacmi ise $684,76M.

Shiba'nın yakın vakitte yakımının olacağı düşünülüyor. Bu durumun etkilemiş olabileceği belirtiliyor.

SHİBA COİN YAKIMI NE ZAMAN?


Shiba coin yakımı her vakit ShibaSwap üzerinden yapılabilmektedir.

SHİBA COİN NEDEN YAKILIR?


Coin yakma, coinleri dolaşımdan kalıcı olarak çıkararak, toplam arzı düşürme sürecidir. Kısa vadede etkileri zayıf, lakin uzun vadede yatırımcılara büyük paralar kazandırabilir.


Shiba Inu, aynı vakitte Shiba Token olarak da bilinir, Ağustos 2020'de "Ryoshi" olarak tanınan anonim bir birey doğrultusundan yapılan merkezi olmayan bir kripto para birimidir. "DOGE Killer", olarak adlandırılan kripto para, Dogecoin'den sonra pazara sürülmüştür.

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR