Shell'den Benzin, Mazot ve LPG Alanların Dikkatine: Duyuru Yapıldı! Yüzlerce Lira Cüzdanınıza Girdi

Shell'den Benzin, Mazot ve LPG Alanların Dikkatine: Duyuru Yapıldı! Yüzlerce Lira Cüzdanınıza Girdi
YAYIN TARİHİ: 28.12.2021 11:09:00

Her gün benzin, mazot ve LPG alanları oldukça yakından ilgilendiren haber verildi. Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden oluşturulan açıklamalara göre benzin istasyonlarından benzin, motorin gibi akaryakıt alışverişi yapanlara kampanya sunuldu

Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden Bankkart ile anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında Bankkart POS’undan değişik zamanlarda ve tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt ya da otogaz harcamalarınıza 50 TL Bankkart Lira verileceğini duyurdu.

SHELL'DEN BENZİN, MAZOT VE LPG ALANLARIN DİKKATİNE: DUYURU YAPILDI! YÜZLERCE LİRA CÜZDANINIZA GİRDİ

Kampanyaya 1 Aralık 2021 – 15 Ocak 2022 tarihleri arasında geçerli olup, Bankkart Mobil’den katılım sağlanabilir. Kampanya müşteri bazlı olup, bir müşteri kampanyaya bir kez katılabilir ve toplamda en çok 50 TL Bankkart Lira kazanabilir. Kampanyaya 1 Aralık 2021 – 15 Ocak 2022 tarihleri arasında geçerli olup, Bankkart Mobil’den katılım sağlanabilir.
 Kampanya müşteri bazlı olup, bir müşteri kampanyaya bir kez katılabilir ve toplamda en çok 50 TL Bankkart Lira kazanabilir. Bir müşteri kampanya devresi süresince toplamda en çok 50 TL Bankkart Lira kazanma ihtimaline sahip olacaktır. Aynı gün içinde yapılacak 150 TL ve üzeri harcamalardan yalnızca bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir.

Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak, Bankkart Business sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan faydalanabilir. Bankkart Ücretsiz kartlar kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya asıl kart sahipleri katılabilir. Ek kartlar ve sanal kartlar ile oluşturulan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.


Kazanılan Bankkart Lira’lar 29 Ocak 2022 tarihinde yüklenecektir.

Bankkart Lira kullanılarak oluşturulan işlemler, iptal/iade işlemleri ve Bankkart bedava ile oluşturulan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya devresinde oluşturulan işlemlerin iade/iptal edilmesi durumunda verdiği Bankkart Lira geri alınacaktır. Bankkart Kumbara’da yeterli Bankkart Lira bulunmaması durumunda kalan tutar hesaba ya da kredi kartına borç olarak yansıtılacaktır.

T.C. Ziraat Bankası A.Ş. kampanya koşullarında farklılık yapma hakkını gizli tutar.


 DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER