SGK Ve Bağkur'lu Emekliye 32.000 TL Verilecek, Önümüzdeki Hafta Sonuna Kadar Başvuru Yapın

SGK Ve Bağkur'lu Emekliye 32.000 TL Verilecek, Önümüzdeki Hafta Sonuna Kadar Başvuru Yapın
YAYIN TARİHİ: 1.02.2022 14:10:00

Emekli vatandaşlar bağlamında güzel haberler gelmeye devam ediyor. Bu anlamda bankalar kendilerine ait resmi web sitelerinden eş güdümlü yalnızca emekli olan müşterilerine 32.000 TL'ye kadar net ödeme yapacakları duyurusunu yayınladı. Emekli olan vatandaşlar 32 bin TL'ye kadar alacakları bu krediler de belirti edilen şartlara makul olmaları halinde istedikleri vakit bu kredileri kullanabilecek ve kredi kullandıktan sonra da 36 ay vadeye kadar işlem yaparak bu kredileri basitçe ödeyebilecekler.

Son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Bu bağlamda SGK-SSK ve Bağkur'lu emekliler için güzel haberler gelmeye devam ediyor. PTT, Vakıfbank ve Halkbank bağlamında para verilecek. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de

32.000 TL VAKIFBANK'TAN EMEKLİYE ÖDEME


Vakıfbank ülkemizin kamu bankası olarak  emekli olan müşterilerine sık sık yeni ve güncel kampanyalar vererek ekonomik yönden destek olmaya devam ediyor. Vakıfbank üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar yüksek limitli ihtiyaç kredisi kullanmış olsalar bile son oluşturulan 32.000 TL'ye kadar verilebilecek olan net ödemeli kredi kampanyasına katılabilecek. Kredi müracaatı yaptıktan sonra yalnızca 32.000 TL'ye kadar değerlendirme yapılacak ya da 32.000 TL onay alıncak ya da hiçbir şekilde düşük limitli kredi verilmeyecek. Vakıfbank mobil programı ve internet bankacılığı kanalıyla müracaat yapılabilir ya da size en yakın banka şubesine giderek kimliğiniz ile eş güdümlü Vakıfbank 32.000 TL kredi müracaatında bulunabilirsiniz.


 


PTT'DEN EMEKLİYE 32.000 TL KREDİ İMKANI


PTT üzerinden 32.000 TL'ye kadar ödeme alabilmek isteyen emekliler kredi müracaatı gerçekleştirmek bağlamında PTT kanalıyla emekli maaşı alması da gerekiyor. 


Sizlere en yakın PTT şubelerinden birine giderek, yalnızca kimliğiniz ile emekli maaşı üzerinden 32.000 TL'ye kadar gereksinim kredisi alabileceksiniz. PTT üzerinden SMS ile kredi
almak istiyorsanız cep telefonunuzun mesaj (sms) kısmına girerek PTT yazıp boşluk bırakarak T.C. Kimlik numaranızı yazın ve 3050'ye mesaj atın. 

HALKBANK'TAN EMEKLİYE 32.000 TL

Emekli maaşını Halkbank'tan alan vatandaşlar 32.000 TL kredi imkanından düşük faiz oranıyla, masrafsız, gelir belgesiz ve bilhassa de banka şubelerine gitmeden faydalanabilecekler. Halkbank üzerinden almış olduğunuz emekli maaşı hesaplarınız ile eş güdümlü internet parolası yaratarak Halkbank internet bankacılığı uygulamasına girebilir buradan dilediğiniz vakit hafta sonu dahi olsa bile 32.000 TL'ye kadar çevrimiçi kredi müracaatında bulunabilirsiniz. Halkbank internet bankacılığı üzerinden müracaat yapacak olan şahıslar kredi onayı almaları halinde hesaba yatacak olan nakit parayı da göreceklerdir. Banka'nın resmi internet sitesine girerek çeşitli verileri inceleyebilir ya da şubelerine giderek hem kredi müracaatı yapılabilir hem de faiz oranları ile alakalı veriler edinebilirsiniz.


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR