SGK Ve Bağkur'lu Emeklilere Görülmemiş Fırsat TC İle Şubeden Başvur, 2.750 TL Anında Hesabına Yatsın

SGK Ve Bağkur'lu Emeklilere Görülmemiş Fırsat TC İle Şubeden Başvur, 2.750 TL Anında Hesabına Yatsın
YAYIN TARİHİ: 24.01.2022 13:44:00

Emekli vatandaşlar yani SGK ve Bağkur'lular için müjdeler verilmeye devam ediyor. Bu anlamda ek ödeme ve promosyon miktarlarını bankalar peşi sıra açıklıyor. Son olarak Türkiye Ekonomi Bankası da yeni devre emekli promosyon ödemesi kampanyasını duyurarak, emekli vatandaşlara maaşlarına ek 2 bin 750 TL ödeme yapacaklarını duyurdu.

2022 senesine girilmesi ile eş güdümlü hem kamu bankaları hem de özel bankalar, emekli müşteri adetlerini arttırabilmek hedefi ile yeni kampanyalar düzenlemeye devam ediyorlar. Yeni dönemde çoğalan emekli maaşlarından sonra kişilerin kendi bankalarından emekli maaşlarını almalarını sağlamaya çalışan bankalar kesenin ağzını açmış durumda. Bu anlamda banka yönetimleri, emekli promosyon ödemesi kampanyalarını duyurmaya başladılar. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de

TEB BANK SGK'LI BAĞKUR'LU EMEKLİLERE PROMOSYON ÖDEMESİ

Yeni yani 2022 yılı için emekli maaşlarını TEB'tan alacak olan vatandaşlar için verilecek promosyon tutarları ise vatandaşları mest edecek. 

0- 1.499 TL arasında emekli maaşı alan vatandaşlara: 1.850 TL ödeniyor 

1.500- 2.499 TL arasında emekli maaşı alan vatandaşlara: 2.300 TL ödeniyor 

2.500 TL ve üzeri emekli maaşı alan vatandaşlara: 2.750 TL ödeniyor 

TEB'TEN PROMOSYONA EK ÖDEME 


Türkiye Ekonomi Bankası’nın 2022 yılı bağlamında yapılacak olan promosyon ödemesi sonrasında promosyon ödemesine ek bir ödemenin daha yapılacağını duyurdu. Bankanın promosyon ödemesine ek ödeme ile alakalı yapmış bulunduğu duyuruya göre emekli vatandaşlar, bankanın bünyesine dahil ettikleri her yakınları amacıyla 250 TL ek ödeme alacakları. Bu bağlamda baktığımız zaman TEB'in yaptığı promosyon ödemesi tutarına ayrıca 
2 bin 500 TL’ye kadar ödeme alacaklar.


TEB PROMOSYON ÖDEMESİ NASIL ALINIR?


Türkiye Ekonomi Bankası’nın promosyon ödemesinden ve promosyon ödemesine yapılacak olan ek ödemelerden yararlanabilmek amacıyla bankanın belirlediği koşullarında sağlanması gerekiyor. Bu anlamda en önemlisi emekli maaşlarının TEB Bank'a taşınmasıdır. 

Türkiye Ekonomi Bankası’nın yapmış bulunduğu duyuruya göre emekli maaşlarını alakalı bankaya taşıyan emekli vatandaşların, 3 sene süresince emekli maaşını bu bankadan alacaklarını taahhüt etmeleri durumunda, promosyon ödemesi yapılıyor.

Emekli maaşını TEB’ e taşıyarak promosyon ödemesi almak isteyen kişiler, TEB şubelerine giderek veya TEB Mobil programı aracılığı ile hesap taşıma işlemlerini başlatabilirler.



 

DİĞER



DİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR